تیم آموزشی نــاصــر حـقـیـقـی از سال ۱۳۹۵ فعالیت حرفه ای و تخصصی خود را در زمینه ی آموزش ، رشد فردی و استقلال مالی شروع کرده است. تا این مدت توانسته ایم با آموزش های حرفه ای و بی نظیر به صدها هزار نفر ایرانی در سراسر دنیا ، نتایج ارزشمند کسب کنیم و افراد زیادی را به اسـتـقـالـال مـالـی و درآمـد دلـخـواه رسانده ایم.

خــــدا رو شـــاکـــریـــم …

آموزش در زمینه ی ثروت و موفقیت و استقلال مالی محور اصلی تیم آموزشی ماست. آموزش هایی از جنس زندگی ، تلفیق تمام تجربیات و دانسته های خودم با تمام اطلاعات موفقیت و ثروت . یکی از بهترین و عالی ترین نوع آموزش این نوع آموزش است ؛ زیرا که ما اعتقاد داریم که دانش به تنهایی برای موفقیت کافی نیست (همان طور که افراد زیادی مطالعه میکنند ولی نتیجه ای نمیگیرند) زمانی که دانش با تجربیات و نتایج فوق العاده ی دیگران تلفیق شود آن وقت مغز ما بهتر درک میکند که میشود به هر چیزی که میخواهیم برسیم و هیچ محدودیتی در هیچ چیز نیست …

این زمان است که شعار ما به وسط می آید : (( بی نهایت باشید ، وقتی خداوند هم بی نهایت است )) زیرا که همه ی ما شکلی از خداوند هستیم و محدودیتی نداریم .

بزرگ‌ ترین هدف ما این است تا مردمانی از جنس غیرت و قدرت ایرانی را در اوج قدرت و ثروت ببینیم و برای این هدف با جان و دل تلاش می‌کنیم. ما معتقدیم هیچ ایرانی نباید به خاطر فقر و نداری ، سرشکستگی را به دوش بکشد چون یک ایرانی باید قدرتمند و ثروتمند باشد. آموزش تمام جنبه‌های موفقیت در کسب‌وکار مهم‌ ترین کار ماست، در همین راستا تلاشمان بر این است تا به‌ روزترین، کاربردی‌ترین و اصولی‌ترین نکات را آموزش دهیم.

ایجاد یک کسب‌وکار حرفه‌ای نیاز به عملکردی اصولی دارد، آگاهی از فوت‌ وفن‌های یک کسب‌ وکار موفق می‌تواند بارها در موفقیت و رشد آن مؤثر باشد ؛ بنابراین می‌توانیم با افتخار اعلام کنیم که می‌توانید برای ایجاد و رشد کسب‌ وکارتان با ما همراه باشید.

حـرفـه‌ای‌ ها یک تفاوت عمده با بقیه‌ ی افراد دارند و آن این است که برای رشدشان سرمایه‌ گذاری می‌کنند. ما در کنار تمام کسانی که برنامه‌ای برای آینده‌ی خودشان دارند و تصمیم خود را برای داشتن فوق بهترین‌ها گرفته‌اند حضور داریم.

تنها هدف ما پیشرفت شماست (نه ثروتمند کردن خودمان به واسطه ی شما)

….

  • همراه شدن با تیم آموزشی نــاصــر حـقـیـقـی به ما کمک می‌کند :

شناخت بهتری از خود، علایق خود و توانمندی هایمان به دست بیاوریم.

زندگی پُربرکت تری در تمام جنبه ها داشته باشیم.

. به درآمدهای رویایی و استقلال مالی خودمان برسیم.(حتی زمان رکود بازار)

. مهارت های لازم برای داشتن یک شخصیت موفق و زندگی زیبا را کسب کنیم.

حرف اول زدن در کسب و کار خودمان در هر شرایطی

. به تمام هدف هایمان در تمام زندگی برسیم .

از نظر باوری در راستای اهدافمان قرار میگیریم .

و . . . 

 

  • خدمات تیم آموزشی ما :

. بنیان گذار پــول ســازی مــدرن (برای اولین بار در ایران)(درآمد تضمینی)

ارائه مشاوره های غیر حضوری و حضوری حرفه ای

تولید محصولات بی نظیر آموزشی

برگزاری وبینار های آنلاین

و . . . 

 

ما ایرانیان لایق بهترین ها هستیم و به کمتر از آن تن نمیدهیم .

با ما باشید برای داشتن بهترین ها و بی نهایت ها

آنان که با ما همراه هستند اثرات این همراهی را در زندگی های حقیقی خویش  دیده اند و بسیار راضی بوده اند.

 

تیم آموزشی نــاصــر حـقـیـقـی

فهرست