من ناصر حقیقی هستم

عاشق اینترنت و فروش، این قدر دیوانه‌ی این کار هستم که هر چیزی را می‌فروشم و دارای مدرک بین المللی ICF بیزینس کوچینگ هستم. تا به الان بالای 300 برند و کسب و کار برتر کشور از جمله: زیبایی و سلامت، صنعت پوشاک، غذا و رستوران، ساختمانی، ساعت، قطعات خودرو، عمده فروش، آزمایشگاه، جواهرات، مسکن و املاک، چاپ و بسته‌بندی، چندین دکتر و پزشک، شیر آلات، موبایل، تردمیل، مبلمان، فرش، قنادی، آموزشی در چندین حوزه، معمار و طراحی داخلی، اقامت و … ، باشگاه‌های ورزشی، سرمایه‌گذاری، طراح گرافیک، قطعات کامپیوتر، توریسم سلامت، گل، نمایشگاه ماشین، وسایل لوکس و لاکچری گران قیمت، وارد کننده‌ها، شرکت‌های بین المللی، تک دوزی، ابزارهای ساختمانی و … کار کرده‌ام .

About us naser haghighi min
599ad7c63f1ad60001cee318 icflogo new
Gold laurel shine naser haghighi min

خودم صاحب 2 برند موفق هستم و به زودی یک برند دیگر هم به آن ها اضافه می‌شود. نویسنده‌ کتاب سکوی پرتاب هستم و بیش از چند صد ساعت آموزش به افراد و مجموعه‌های مختلف داده‌ام .شاید الآن با خودت بگویی، ایول! این خیلی عالی است. ولی چطور به من می‌توانی کمک کنی؟

من به تو کمک می‌کنم تا…

  • فروشتان در ماه چند برابر شود به طوری که از شدت فروش بالا به فکر استخدام نیروهای بیشتری باشی.
  • مدیریت کسب و کارت را حرفه‌ای‌تر انجام دهی و در نهایت کسب و کاری داشته باشی که بدون حضور تو هم کار کند و درآمد سابق را هم داشته باشد.
  • کمپین های تبلیغاتی انجام دهی که دقیقا همان مخاطب ایده آلت آن را ببیند و در نهایت به فروش‌های جنجالی کسب و کارت برسی که تمام رقیب‌هایت آرزویش را دارند.
  • تبلیغ نویسی برای محصولت انجام دهی که مخاطبینت عاشق تو شوند و بخواهند هر طور که شده و با هر قیمتی از خدمات و محصولات تو استفاده کنند.
  • محتوایی تولید کنی که پر سر و صدا شود و مردم عاشقانه آن را به اشتراک بگذارند.
  • فانل‌های چند مرحله‌ای داشته باشی که مخاطبینی که اصلا تو رو نمیشناسند را به صورت کاملا نفوذی به کسب و کار خودت جذبشان کنی و فروش عالی داشته باشی.
  • محصولات لاکچری و گران قیمت خودت را بفروشی به طوری که هیچ فردی مقاومتی در خرید آنها نداشته باشد و در لحظه محصولت را تهیه کنند.
  • سایت، اینستاگرام و تلگرام خودت را به حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن راه‌اندازی کنی و در بخش آنلاین و اینترنت جزو نفرات تاپ و منحصر به فرد حوزه کاری خودت باشی.
  • و …

خیلی واضح بگم در این موارد می‌توانم برایت سنگ تمام بگذارم و از تو یک برند خیلی قوی بسازم

مایل هستی با هم کار کنیم؟

بسیار عالی…

اگر خدمات و محصولات باکیفیت و با ارزشی داری، می‌توانیم با هم کار کنیم!

فقط قبل از همکاری با هم مطمئن باش که تمام روش‌هایی که در سر داری و جواب می‌دهد را امتحان کرده باشی تا زمانی که نوبت به کار کردن با هم رسید فقط دنبال یک روش مطمئن و درجه یک باشی که بتواند برایت هر ماه مشتریان جدید و ایده آل بیاورد و به تمام خواسته‌هایت در کسب و کارت برسی.

حالا…

اگر آماده‌ای تا یک کوچ خصوصی حرفه‌ای در کنار خودت داشته باشی، من برایت یک وقت مشاوره رزرو می‌کنم تا در مورد کسب و کارت صحبت کنیم!

این را هم بگویم که ظرفیت کوچ خصوصی بسیار محدود است و فقط برای افراد خاصی می‌باشد، پس اگر خودت و کسب و کارت خاص هستی این فرصت را از دست نده و یک وقت مشاوره برای خودت رزرو کن. مشاوره اول رایگان

ثبت مشاوره با ناصر حقیقی