4 نکته طلایی که حتما باید زمان تبلیغ با بلاگرها بدانید

4 نکته طلایی تبلیغ با بلاگرها

این روزها جَو تبلیغات با بلاگرها خیلی داغ شده و تعداد اشخاص زیادی از این کار نتیجه می‌گیرند و متاسفانه افرادی زیادی به هیچ نتیجه‌ای نمی‌رسند.

چهار نکته‌ای که زمان تبلیغات با بلاگرها حتما باید به آن توجه کنید:

  1. اگر می‌خواهید با یک بلاگری تبلیغات انجام دهید، که تبلیغات بسیار زیادی در 24 ساعته در استوری‌ها خود قرار می‌دهد، سعی کنید که با این بلاگر وارد تبلیغات نشوید چون تعداد تبلیغات بسیار زیاد است، فالورهای این بلاگر، تبلغات را خیلی سریع رد می‌کنند و این فرد کلا تبلغاتی است و نه یک اینفلوئنسر یا بلاگر خیلی قوی.
  2. بررسی کنید که این بلاگر چه میزان با فالورهای خود تعامل برقرار کرده است. بلاگری که خیلی کم با مخاطب‌های خود ارتباط برقرار می‌کند، با این بلاگر هم وارد تبلیغات نشوید.
  3. آیا این بلاگر برای شما فالورهای فیک ارسال می‌کند یا خیر. این نکته بسیار مهم است. بعضی از بلاگرها برای اینکه نشان دهند واقعا یک فرد قوی بوده‌اند؛ برای شما فالورهای تقلبی ارسال می‌کنند و برای کسب اطمینان با افرادی که قبلا با این بلاگر تبلیغات خود را انجام داده‌اند، بازخورد بگیرد که برای آنها فالور واقعی ارسال کرده است یا فالور فیک یا تقلبی.
  4. یک کد تخفیف یا هدیه برای فالورهای آن بلاگر در نظر بگیرید و به خاطر این هدیه هم که شده است می‌توانید فالورهای بیشتری جذب کنید.
امتیاز شما به این مقاله
پیشنهاد ما به شما:  از ایده تا راه اندازی کسب و کار شما با رعایت اصول + معرفی بروزترین ایده ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.