دوره بیزینس کوچینگ منحصر به فرد ناصر حقیقی (50+ ساعت آموزش بیزینس کوچینگ) بزودی!

دوره بیزینس کوچینگ

احتمالا شما هم صاحب یک کسب‌وکار هستید و علاقه دارید تا به وسیله آشنا شدن با قوانین و ترفندهای حرفه‌ای کسب‌وکار، به موفقیت‌های شغلی بیشتری دست پیدا کنید و به دنبال یک چراغ راهنما در مسیر حرفه‌ای کاری‌تان هستید.

بهترین و امن‌ترین روش، برای طی کردن پله‌های موفقیت در مسیر تجارت و رسیدن به سود بیشتر، کمک گرفتن از یک بیزینس کوچ حرفه‌ ای کاربلد یا حضور یافتن در یک دوره بیزینس کوچینگ درجه یک است.

در این مطلب، قصد داریم اطلاعات جامع و کاملی پیرامون برترین دوره بیزینس کوچینگ در ایران را خدمت شما عزیزان ارائه کنیم، اگر قصد خلق یک معجزه حرفه‌ای در فرایند کسب‌وکارتان دارید و توسعه کسب و کار و افزایش فروش، جزو اهداف شما است با ما همراه باشید.

آنچه در این مطلب می‌خوانید... نمایش

با دوره بیزینس کوچینگ، آشنا شوید! (از کوچینگ تا بیزینس کوچینگ)

اگر نام دوره بیزینس کوچینگ، برای بار اول به گوش شما خورده باشد احتمالا این سوال برای شما ایجاد شود که بیزینس کوچینگ چیست و چه مفهومی دارد و چگونه به رشد و ارتقای کسب‌وکار شما به صورت حرفه‌ای کمک خواهد کرد ؟!

آموزش بیزینس کوچینگ بصورت خصوصی

کوچینگ چیست؟

کوچینگ، یک تعامل دو طرفه حرفه‌ای است که بین صاحب بیزینس و کوچ کسب‌ و کار، برقرار می‌شود، در حقیقت یک کوچینگ حرفه‌ای و کارآمد می‌تواند کسب‌وکار مرده‌ای را زنده کند و جریان درآمد و تولید پول فوق العاده‌ای را در آن راه اندازی کند.

شاید در گذشته وجود کوچینگ برای رشد و رونق کسب‌وکارها واجب نبود اما در دنیای امروز، حضور یک کوچینگ حرفه‌ای و کاربلد در مسیر پررقابت تجارت، جزو واجبات است و شما هم باید به آن توجه ویژه داشته باشید.

 

بیزینس کوچینگ چیست؟

حالا که با مفهوم دقیق بیزینس کوچ، آشنا شدید احتمالا درک بیزینس کوچینگ برای شما کار خیلی سختی نباشد، در حقیقت به تمامی سبک‌های همراهی یک مشاور کسب‌ و کار حرفه‌ای با صاحب بیزینس که به رشد و پیشرفت کسب‌وکار، منجر خواهد شد بیزینس کوچینگ می‌گویند.

 

دوره بیزینس کوچینگ چیست؟

دوره بیزینس کوچینگ، یک فرایند یادگیری حرفه‌ای و پیوسته است که شما در آن، به صورت عمیق و حرفه‌ای با مفاهیم اصلی بیزینس کسب‌وکار آشنا خواهید شد تا بتوانید نهال تازه سر از خاک درآورده بیزینس‌تان را رشد دهید و آن را به بهترین جایگاه‌ها برسانید.

در حقیقت شما در دوره حرفه‌ ای بیزینس کوچینگ، یاد می‌گیرید که چگونه مثل حرفه‌ای‌ها در دنیای کسب‌وکار عمل کنید و با جذب مشتری جدید و بیشتر به سمت کسب‌وکارتان، سود بیشتری به جیب بزنید.

پیشنهاد ما به شما:  کوچینگ توسعه فردی چیست؟

دوره بیزینس کوچینگ برای کدام دسته افراد مناسب است؟

برگذاری دوره جامع یا پایه بیزینس کوچینگ

اگر مشغول کسب‌وکار هستید احتمالا این سوال برای شما ایجاد شود که آیا شرکت کردن در دوره بیزینس کوچینگ، برای شما مفید خواهد بود یا خیر؟ در ادامه با افراد مختلفی که حضور در دوره بیزینس کوچینگ می‌تواند به رشد فردی و شغلی آن‌ها کمک ویژه کند آشنا شوید.

 • مدیران ارشد کسب‌وکارها

مدیران ارشد، به عنوان اهرم اصلی رشد و حرکت کسب‌وکاری محسوب می‌شوند اگر به عنوان مدیر ارشد یک بیزینس مشغول فعالیت هستید، شرکت در دوره بیزینس کوچینگ به شما کمک می‌کند که درهای جدیدی از رشد و حرکت به جلو را برای سازمان خودتان طراحی نمایید و پیشرفت کنید.

 • کارمندان

اگر شما یک نقش مهم در سازمان کاری‌تان را دارید می‌توانید با شرکت کردن در یک دوره حرفه‌ ای بیزینس کوچینگ، تعامل حرفه‌ای و سازنده‌تری با همکاران و مدیران خودتان ایجاد کنید و در نهایت به رشد و پیشرفت کاری دست پیدا کنید و درآمد بیشتری داشته باشید.

 • صاحبین کسب‌ و کار

اگر هم در شرکت‌ها و سازمان‌های تجاری فعالیت ندارید و در قالب شخصی صاحب تجارت و بیزینس هستید نیز حضور در دوره بیزینس کوچینگ به شما کمک می‌کند تا بتوانید به سرعت، پله‌های رشد و موفقیت را طی کنید و به بهترین نتایج دست پیدا کنید.

 

چرا باید در دوره بیزینس کوچینگ، شرکت کرد؟

در دنیای امروز، طی کردن مراحل رشد و پیشرفت، در کسب‌وکار به سادگی گذشته نیست و باید با ترفندهای حرفه‌ای رشد کاری آشنا باشید تا بتوانید در مدت زمان کوتاه به درآمد و پول بیشتری برسید.

از مهم‌ترین دلایلی که شرکت در دوره بیزینس کوچینگ را برای شما واجب می‌کند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

سرفصل های بهترین دوره بیزینس کوچینگ
یادگیری مهارت‌های سخت به صورت حرفه‌ای

هر کسب‌وکاری برای رشد و پیشرفت، نیاز به ترفندهای تخصصی دارد که در اصطلاح به آن، مهارت‌های سخت می‌گویند در دوره بیزینس کوچینگ، شما یاد می‌گیرید که چطور به صورت حرفه‌ای، مهارت‌های سخت مربوط به کارتان را رشد دهید و در زمان کوتاه، به درآمد بیشتری دست پیدا کنید.

 

کمک به تقویت مهارت‌های نرم در بیزینس

علاوه بر موارد بالا، تقویت مهارت‌های نرم نیز در فرایند رشد کاری از اهمیت فوق العاده‌ای برخوردار است، امروزه جنگ و رقابت بیزینس‌ها به میزان تسلط کارمندان بر مهارت‌های نرمی همچون انتقاد پذیری، مسئولیت پذیری، تعهد، انعطاف پذیری و …. است.

در دوره بیزینس کوچینگ شما یاد می‌گیرید که چگونه مثل حرفه‌ای‌ها با داشتن مهارت‌های نرم، به اهداف کسب‌‌وکارتان، جامعه عمل بپوشانید.

 

آشنایی با رازورمزهای رشد کاری

برای تجربه رشد حرفه‌ای در هر کاری نیاز دارید به ترفندهای ریزودرشت کسب‌وکاری آشنا باشید تا بتوانید بهترین نتایج را برای خودتان رقم بزنید، دوره بیزینس کوچینگ، همان جایی است که به شما کمک می‌کند در مدت زمان کوتاه، ترفندهای رشد کاری را یاد بگیرید و نتایج فوق العاده‌ای را برای خودتان خلق کنید.

ویژگی‌های یک دوره بیزینس کوچینگ حرفه‌ای

اگر قصد شرکت در یک دوره بیزینس کوچینگ را دارید بهتر است با داشتن آگاهی کامل و تسلط بر ویژگی‌های یک دوره بیزینس کوچینگ حرفه‌ای، اقدام به انتخاب دوره بیزینس کوچینگ کنید تا با داشتن معیارهای واضح، بهترین دوره بیزینس کوچینگ مدنظرتان را انتخاب کنید.

 • وجود مدرس حرفه‌ای

راز اثر بخشی دوره بیزینس کوچینگ، برای رشد حرفه‌ای کسب‌وکار شما وجود یک مشاور کسب‌وکار حرفه‌ای و کاربلد در فرایند دوره آموزشی است. اگر دوره بیزینس کوچینگی شرکت کنید که مدرس آن، دانش تئوری و تجربه کافی نداشته باشد در حقیقت، پول‌تان را دور انداخته‌اید اما با وجود یک مدرس حرفه‌ای و کاربلد خبری از این دردسرها نیست و شما می‌توانید دانش واقعی را از یک فرد کاربلد، دریافت کنید.

 • تدریس قدم به قدم دقیق

یکی از مهم‌ترین ویژ‌گی‌های یک دوره بیزینس کوچینگ حرفه‌ ای که زمان شرکت در دوره آموزشی باید حتما به آن توجه ویژه داشته باشید فرایند تدریس قدم به قدم نکات توسط استاده دوره است.

پیشنهاد ما به شما:  کوچینگ؛ تعریف کوچینگ و وظایف کوچ در مدل های کوچینگ

اگر نکات حرفه‌ای به صورت اصول و قدم به قدم، توسط استاد ارائه نشود امکان دارد شما هیچ کدام از نکات را متوجه نشوید و نتیجه اثر بخشی برای کارتان نیز رخ نخواهد داد، آموزش کوچینگ حرفه‌ای را ما با قدم به قدم، تجربه کنید و لذت ببرید.

نت برداری از ارائه یک بیزینس کوچ

 • ارائه نکات کاربردی

اما مهم‌ترین ویژگی یک دوره بیزینس کوچینگ حرفه‌ ای، ارائه نکات عملی و ترفندهای کاربردی است که شما بتوانید پس از اتمام تماشای دوره به سرعت، آن‌ها را در کسب‌وکارتان پیاده سازی کنید و از نتیجه آموزش‌ها لذت ببرید.

متاسفانه امروزه در بیشتر دوره های بیزینس کوچینگ، ترفندهای اصولی کاری آموزش داده نمی‌شود و افراد پس از اتمام فرایند تماشای آموزش، تصور می‌کنند علت اثر بخش نبودن آموزش، مناسب نبودن دوره های بیزینس کوچینگ است در حالی‌که اینگونه نیست و در اکثر مواقع، مشکل از ارائه نکات غیر کاربردی است.

 • عملی بودن نکات ارائه شده

پس از ارائه نکات کاربردی توسط مدرس، موارد مطرح شده باید در عمل، قابل پیاده سازی باشند تا شما بتوانید حداکثر استفاده را از دوره ببرید و نتایج بهتری را برای خودتان رقم بزنید، در دوره های بیزینس کوچینگ حرفه‌ای به این نکته توجه ویژه‌ای شده است و همواره قابل اجرا بودن نکته‌ها اولویت اول متخصص دوره بیزینس کوچینگ بوده است.

 

با دوره بیزینس کوچینگ ناصر حقیقی آشنا شوید

اگر به دنبال یک دوره حرفه‌ای بیزینس کوچینگ، با اطلاعات جامع و حرفه‌ای هستید دوره بیزینس کوچینگ ناصر حقیقی برای شما بهترین انتخاب است، در ادامه با جزئیات این دوره حرفه‌ای آشنا شوید.

 • مدرس دوره کیست؟

من ناصر حقیقی با داشتن سال‌ها سابقه حرفه‌ای در زمینه ارائه خدمات مشاوره کسب و کار، مدرس اصلی دوره بیزینس کوچینگ هستم تا به شما عزیزان کمک کنم، در مدت زمان کوتاه، رشد فوق العاده‌ای در کسب‌وکارتان ایجاد کنید و به سود بالا برسید.

 • دوره های دوره بیزینس کوچینگ

دوره بیزنیس کوچینگ ما در دو سطح خدمت شما عزیزان، ارائه می‌شود تا بتوانید به سادگی بر اساس نیازتان از اطلاعات بهره ببرید.

 • دوره پایه بیزینس کوچینگ

در این دوره، مفاهیم پایه کوچینگ، آموزش داده می‌شود اگر در ابتدای مسیر حرفه‌ای هستید پیشنهاد می‌شود در قدم اول، دوره پایه را خریداری کنید.

 • دوره جامع بیزینس کوچینگ

دوره جامع، یک قدم پیشرفته‌تر است و تماشای آن بعد از دنبال کردن دوره پایه بیزینس کوچینگ، پیشنهاد می‌شود تا بهترین نتیجه را حاصل کنید.

 •  برای چه کسانی مناسب است؟

دوره بیزینس کوچینگ، برای تمام افرادی که قصد دارند به صورت جدی و حرفه‌ای در حوزه کسب‌وکار، فعالیت داشته باشند، مفید است، اگر شما به عنوان مدیر ارشد، کارمند، صاحب بیزینس یا بخشی از یک کسب‌وکار، مشغول فعالیت هستید و دوست دارید جدیدترین اطلاعات به روز در زمینه کسب‌وکار را به دست بیاورید تا رونقی به کارتان، هدیه دهید، شرکت در دوره بیزینس کوچینگ، برای شما مناسب خواهد بود.

 • این دوره چه کمکی به شما می‌کند؟

در این دوره شما یاد می‌گیرید که چگونه از قدم اول کسب‌وکارتان، گام‌هایی محکم و حرفه‌ای بردارید تا بتوانید در مدت زمان کوتاه، به یک فرد حرفه‌ای و کاربلد در حوزه کاری‌تان تبدیل شوید و پول زیادی به جیب بزنید.

پیشنهاد ما به شما:  3 مورد از اشتباهات کوچینگ که مانع تغییر دیگران می شود

در دوره بیزینس کوچینگ، رازهای حرفه‌ای رشد کاری و تولید پول و ثروت در هرکاری آموزش داده می‌شود، اگر تشنه یادگیری و تجربه رشد و پیشرفت هستید، برای شرکت در دوره بیزینس کوچینگ، تعلل نکنید.

برگذاری آموزش حضوری بیزینس کوچینگ
چرا باید دوره بیزینس کوچینگ ناصر حقیقی را انتخاب کنیم؟

حالا با توجه به توضیحات بالا شاید این پرسش، در ذهن شما عزیزان ایجاد شود که چرا باید در دوره بیزینس کوچینگ، شرکت کنید و حضور در این دوره حرفه‌ای، چرا برای شما واجب است؟

 • قیمت مناسب

این روزها قیمت دوره‌های بیزینس کوچینگ، سر به فلک کشیده است و جزو گران‌ترین دوره‌های آموزشی محسوب می‌شوند اما در وب سایت ما خبری از این قیمت‌های گزاف نیست و شما می‌توانید با هزینه مناسب، دوره آموزش بیزینس کوچینگ ناصر حقیقی با کم‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت، به شما عزیزان کمک می‌کند که بتوانید به سادگی مسیر رشد کاری  را طی کنید و لذت ببرید.

قیمت دوره بیزینس کوچینگ خصوصی تیم ما، به نسبت کیفیت و اطلاعاتی که به شما عزیزان، انتقال می‌دهد فوق العاده مناسب است و می‌توانید از آن استفاده کنید و به یک متخصص کسب‌وکار حرفه‌ای تبدیل شوید.

 • رضایت تمامی شرکت کنندگان

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این دوره که خرید آن را برای شما واجب می‌کند نظرات مثبت شرکت کنندگان قبلی بوده است، تقریبا اکثر خریداران قبلی با اظهار به اثر بخش بودن آموزش بیزینس کوچینگ و  افزایش درآمدشان پس از شرکت در دوره، به این موضوع مهم اعتقاد داشتند.

 • بازدهی سریع

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های دوره بیزینس کوچینگ، بازدهی درآمدی سریع آن است، شما پس از تماشای دوره و اعمال نکات آن، در کسب‌وکارتان می‌توانید در مدت زمان خیلی کوتاه، درآمد بیشتری را برای خودتان رقم بزنید و به دنیای جدید از مسیر کسب‌وکار حرفه‌ای‌تان وارد شوید.

 • ارائه ترفندهای حرفه‌ای

در دوره بیزینس کوچینگ، شما ناب‌ترین ترفندهای حرفه‌ای کسب‌وکار را یاد می‌گیرید که بتوانید خیلی جدی قدم در مسیر جدیدی از زندگی شغلی‌تان بگذارید و نتایج خارق العاده‌ای را برای خودتان خلق کنید، مطمئن باشید دوره آموزش بیزینس کوچینگ، درهای جدیدی از دنیای حرفه‌ای شغلی و کاری را برای شما عزیزان باز خواهد کرد.

 • ارائه مدرک دوره بیزینس کوچینگ

بعد از اتمام فرایند تماشای پروژه به شما مدرک حرفه‌ای بیزنیس کوچینگ، ارائه خواهد شد، این مدرک، ثابت کننده حضور شما در فرایند کلاس‌های آموزشی خواهد بود و ارزش فوق العاده بالایی دارد.

 

حرف آخر

در دنیای امروز، حضور یک بیزینس کوچ حرفه‌ای در کنار کسب‌وکارها برای رشد آن‌ها واجب است، اگر به دنبال طی کردن مسیر کسب‌وکارتان به صورت حرفه‌ای هستید تا در مدت زمان کوتاه، پله‌های رشد و موفقیت را طی کنید و به دستاوردهای بزرگی برسید همین حالا دست به کار شوید و در دوره آموزشی بیزینس کوچینگ شرکت کنید.

دوره جامع بیزینس کوچینگ وب سایت ما پل مستقیم ارتباطی شما به سمت آرزوهای مالی‌تان است، اگر دوست دارید در زمان کوتاه، رشد فوق العاده‌ای را در دنیای کسب‌وکارتان ایجاد کنید و بهترین نتایج را برای خودتان رقم بزنید پیشنهاد می‌شود بیش از این زمان را از دست ندهید و همین حالا اقدام به خرید دوره بیزینس کوچینگ کنید.

4.2/5 - (16 امتیاز)

12 دیدگاه برای “دوره بیزینس کوچینگ منحصر به فرد ناصر حقیقی (50+ ساعت آموزش بیزینس کوچینگ) بزودی!

 1. محمد زارع گفته:

  درود بر بهترین استاد دنیا
  جناب حقیقی عزیز خیلی خوشحال شدم دیدم دارید دوره بیزینس کوچینگ میذارید و از شکل خصوصی خارج شدید. دمتون گرم

 2. حسینی گفته:

  وااای اقای ناصری باورم نمیشه شما دوره بیزینس کوچینگ گذاشتید من تو اینستا شما رو خیلی دنبال میکنم بی نظیرید ممنون از شما

  • mramin گفته:

   سلام وقت بخیر
   سپاس از لطف و محبت شما خوشحالیم که مورد رضایت شما هستیم

 3. سمیه گفته:

  عالی جناب حقیقی بی صبرانه منتظر هستم برای شرکت توی دوره تون

 4. خراسانی گفته:

  من دوره بیزینس کوچ خصوصی ایشون رو شرکت داشتم؛ نکته ای که دوره ایشون رومتمایز میکنه، واقع بینی بازار هست که خیلی از دوره های معروف که فقط با اینستا معروف شدن نداشتن

  • mramin گفته:

   سلام وقتتون بخیر
   سپاس از لطف و محبت شما خوشحالیم که رضایت داشتید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.