کسب درآمد از اینستاگرام با 12 روش ساده اما ممکن!

درآمد از اینستاگرام با بازی

احتمالا شما هم ساعت‌های طولانی را در اینستاگرام جهت تفریح، وقت می‌گذرانید و تابه حال به این فکر افتاده‌اید که می‌توان به جای هدر دادن زمان در این اپلیکیشن، با داشتن کمی خلاقیت و چاشنی اندکی روحیه کارآفرینی به پول و درآمد زیادی در اینستاگرام رسید!

خوشبختانه درست فکر کردید چون همین حالا افرادی هستند که با کمک دانستن رازهای حرفه‌ای خلق پول در اینستاگرام، به پول و ثروت رسیده‌اند و قطعا شما نیز می‌توانید فقط کافی است بدانید که چطور از اینستاگرام پول دربیاورید و بهترین ایده‌ های پول سازی در اینستاگرام چیست؟

در این مقاله، آموزش جامع روش‌های مختلف کسب درآمد از اینستاگرام آورده شده است، اگر به دنبال رسیدن به رویاهایتان خودتان از قلب اینستاگرام هستید تاپایان این مطلب با ما همراه باشید.

پول درآوردن از اینستا

آنچه در این مطلب می‌خوانید... نمایش

فرمول موفقیت کسب درآمد از اینستاگرام

کار سختی نیست! تنها نیاز است:


داشتن ایده ناب + تلاش مستمر + پیگیری آموزش‌های حرفه‌ای


با سه اصل بالا شما نیز می‌توانید در مدت زمان کوتاه، با کمک اینستاگرام، وضعیت مالی خودتان را زیرورو کنید و به رویاهایتان رنگ حقیقت ببخشید، فقط کافی است ایمان داشته باشید که در دنیای امروز درآمد زایی از اینستاگرام پل اصلی رسیدن شما به آرزوهای‌ مالی‌تان است.

مزایای کسب درآمد از اینستاگرام چیست؟

 1. ساده و بدون دردسر
 2. امکان درآمد زایی سریع
 3. سقف درآمد بدون مرز
 4. امکان تنوع در ایجاد خلاقیت
 5. بستر مناسب ایده پردازی
 6. تنوع ارائه محصول و خدمات
 7.  مناسب برای تمام افراد و …

میزان درآمد از ایده های کسب درآمد از اینستاگرام چقدر است؟

در این مطلب قرار است علاوه بر معرفی ایده های کسب و کار، پاسخ پرسش‌های چگونه از اینستاگرام کسب درآمد کنیم در ذهن شما پاسخ داده شود اما شاید برایتان جالب باشد بدانید سقف درآمد زایی از اینستاگرام چقدر است؟

جهان بدون مرزی که باید آن را خوب بشناسید! اگر به خوبی علم بازاریابی اینستاگرام و شناخت مشتری را یاد بگیرید می‌توانید با تک تک ایده‌ های درآمد زایی از اینستاگرام، پول زیادی به دست آورید، تنها کافی است که دانش جذب مشتری در اینستاگرام را به خوبی یاد بگیرید و در نهایت به درآمد بی‌نهایت اینستاگرامی برسید!

بهترین روش‌های کسب درآمد از اینستاگرام، برای عاشقان پول!

حالا به سراغ بخش جذاب این مقاله می آموزشی می‌رویم! اگر درآمد از اینستاگرام راحت است و می‌توان به کمک آن به سطح درآمد بالا رسید؟ بهترین روش‌ های کسب درآمد از اینستاگرام چیست؟

در ادامه بهترین ایده های پولسازی با اینستاگرام خدمت شما ارائه می‌شود!

پیشنهاد می‌شود اگر قصد دارید تا چند ماه آینده وضع مالی‌تان را به کمک اینستاگرام زیر و رو کنید پیشنهاد می‌شود دست به قلم شوید و ایده‌های مطرح شده در ادامه مقاله را یادداشت کنید تا از خاطرتان نروند!

پیشنهاد ما به شما:  مهارت های ارتباطی ضروری برای محل کار

برای اینکه در مسیر درآمد زایی در اینستاگرام موفق باشید در قدم اول باید دنبال ایده های کسب درآمد از اینستاگرام  باشید و سپس آموزش کسب درآمد از اینستاگرام یک استاد حرفه‌ای را تماشا کنید، برای قدم برداشتن در مسیر رویاهایتان با ناب‌ترین روش‌های خلق پول در اینستاگرام آشنا شوید.

1. کسب درآمد از اینستاگرام با تبلیغات

این روزها تب تبلیغات در اینستاگرام، بالا گرفته است و تقریبا هر کسب‌وکار یا فروشگاه اینترنتی برای دیده شدن در دنیای اینستاگرام، نیاز به تبلیغات دارد، شما می‌توانید به عنوان واسط تبلیغات در اینستاگرام، مشغول به کار شوید و از همین روش پول خوبی را به دست آورید، کسب درآمد با کمک تبلیغات یکی از ایده های پولساز دنیای اینترنت است که امروزه خیلی‌ها به کمک آن ثروتمند شده‌اند پس شما نیز نباید از این تب داغ، عقب بمانید!

هزینه تبلیغات در اینستاگرام، امروزه بسیار بالا است و در این بازار پرطرفدار، چرا جیب شما خالی بماند وقتی می‌توانید با کمی افزایش مهارت و هوشمندی به عنوان یک مسئول تبلیغات حرفه‌ای، درآمد زیادی به دست آورید؟

2. کسب درآمد از اینستاگرام با فالوور

احتمالا افراد زیادی را دیده‌اید که در فضای اینستاگرام، روزمرگی‌های خودشان را به اشتراک می‌گذارند و تعداد زیادی فالوور دارند! این دسته افراد بلاگر هستند و شما نیز می‌توانید با کمکی سلیقه خرج کردن یک بلاگر معروف و دوست داشتنی در اینستاگرام باشید و با فالوورهای‌تان پول درآورید!

اگر به دنبال یک روش کسب درآمد از اینستاگرام بدون سرمایه اولیه هستید، این سبک پولسازی برای شما مناسب است و می‌توانید با افزایش فالوور درآمد بیشتری داشته باشید، یعنی افزایش فالوور اینستاگرام شما مساوی است موجودی حساب کارت بانکی‌تان !!

کسب درآمد از اینستاگرام با بلاگری
کسب درآمد از اینستاگرام با بلاگری

ایده‌های بلاگری در اینستاگرام

 1. بلاگر سئو
 2. فود بلاگر
 3. بلاگر نقاشی
 4. بلاگر دبیرستان
 5. بلاگر دانشجویی
 6. بلاگر کارمندی
 7. بلاگر آموزش
 8. بلاگر زندگی سنتی
 9. بلاگر آشپزی و ….

3. کسب درآمد از اینستاگرام با لایک

بسیاری از نرم افزارها در قبال پرداخت هزینه از شما می‌خواهند که پست‌های مختلف را لایک کنید و به پول برسید، البته شاید این روش در دراز مدت ایده خوبی جهت درآمد از اینستاگرام نباشد اما برای شروع کار عالی است.

4. اینستاگرام یار شوید!

بسیاری از افرادی که با اینستاگرام کار می‌کنند، ممکن است به خوبی ریز و بم‌های کار با این اپلیکیشن را بلد نباشند و تنها کافی است که شما با صرف کمی زمان، با  ترفندهای اینستاگرامی آشنا شوید و در قالب آموزش های کوتاه در اینستاگرام ارائه کنید، پس از مدت کوتاهی افراد مختلف برای حل مشکات اینستاگرامی به شما مراجعه می کنند.

5. واسط تخفیف‌ها شوید

بسیاری از کسب و کار در فضای دیجیتال برای خدمات خود، تخفیف‌های خوبی را ارائه می‌کنند شما می توانید در اینستاگرام نقش واسط معرفی خدمات این کسب و کارها را ایفا کنید و کد تخفیف در پست ها ارائه کنید در قبال استفاده از کدهای تخفیف در سایت های مختلف هزینه بگیرید.

درآمد از اینستاگرام با فروش
درآمد از اینستاگرام با فروش

ایده برای ارائه کد تخفیف در اینستاگرام

 1. سایت‌های فروشگاهی
 2. سایت‌های رستورانی
 3. حق اشتراک اپلیکیشن
 4. حق خرید کتاب و …

6. کسب درآمد از اینستاگرام با کامنت

با کمک ربات کسب درامد از اینستاگرام می‌توانید با کامنت گذاشتن برای پیج‌های خارجی درآمد داشته باشید البته فراموش نکنید با به روزرسانی الگوریتم‌های اینستاگرام، فالوور و لایک و کامنت فیک، محبوبیت چندانی ندارد و دیگر روش‌های درآمد زایی از اینستاگرام جالب‌ تر هستند.

7. درآمد از اینستاگرام با عکاسی

اگر هنر عکاسی دارید و تصاویر خوبی با دوربین ضبط می کنید دست به کارشوید در فضای اینستاگرام، هنر خودتان را با دیگران به اشتراک بگذارید، طولی نمی کشد که دیگران با تماشای تخصص و مهارت شما به ثبت لحظه هایشان توسط شما علاقه مند می‌شوند و برای عکاسی از شما کمک می گیرند.

پیشنهاد ما به شما:  از ایده تا راه اندازی کسب و کار شما با رعایت اصول + معرفی بروزترین ایده ها

پول درآوردن در اینستاگرام با کمک عکاسی یکی ازس بهترین ایده های کسب درآمد از اینستاگرام است که امروزه توسط هنرمندان دنیای عکس و تصویر، از محبوبیت بالایی برخوردار است اگر شما هم به عکاسی و بازی با دنیای دوربین و حضور در اینستاگرام، علاقه مند هستید، این روش کسب درآمد از اینستاگرام را فراموش نکنید.

کسب درآمد با اینستاگرام

8. پول درآوردن با ادمین شدن در اینستاگرام

بسیاری از پیج‌های اینستاگرام برای مدیریت پیج خود به فرد متخصص و با تجربه نیاز دارند تا تمامی فرایند رشد و افزایش فروش را پیش ببرد، شما می‌توانید با متخصص شدن در دنیای اینستاگرام و یاد گرفتن مفهوم عمیق اینستاگرام مارکتینگ، به یک ادمین پیج اینستاگرام حرفه‌ای تبدیل شوید و پول پارو کنید!

9. درآمد با فروش مهارت

کمی فکر کنید!

 چه مهارت ها و تخصص هایی دارد که ممکن است دیگران به آن ها نیاز داشته باشند؟ شما می‌توانید با فروش مهارت‌های‌ تان در اینستاگرام، پولدار شوید! فقط کافی است یک پیج اینستاگرامی راه اندازی کنید و تخصص‌ تان را به علاقه‌مندان حوزه کاری تان نشان دهید.

ایده‌های فروش مهارت در اینستاگرام:

 1. سئو
 2. تولید محتوا
 3. گرافیک
 4. روانشناسی
 5. اقتصاد
 6. تولید ابزار و …

10. نقاد اینستاگرامی شوید!

در  فضای اینستاگرام، پیج‌های مختلفی وجود دارند که افراد یا حوزه‌های کاری مختلف را مورد نقد قرار می‌دهند شما نیز می‌توانید در حوزه کاری که به آن علاقه مند هستید شروع به بررسی و تحلیل کنید تا بتوانید علاقه مندان را به سمت پیج خود جذب کنید و به پول برسید، سبک درآمد زایی از اینستاگرام شما در این روش، درآمد از تبلیغات است.

 ایده پیج نقد

 1. فیلم و سریال موزیک
 2. بازی
 3. کتاب و …

11. درآمد با فروشندگی واسط

ممکن است قصد پول درآوردن از اینستاگرام به کمک راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی را در ذهن خود بپرورانید اما هیچ ایده جذابی در این رابطه نداشته باشید، شما می‌توانید در این شرایط از فروشندگان و تامین کنندگان واسط کمک بگیرید و به راحتی در فروشگاه اینستاگرامی‌تان از از محصولات آن ها استفاده کنید.

این سبک فروشندگی اینستاگرامی یک نوع افیلیت مارکتینگ است و شاید در ابتدا کمی دردسر برای شما ایجاد کند اما بعد از چند ماه کارکردن در این سبک فروش و بازاریابی می‌توانید اعتبار و سرمایه خوبی کسب کنید و خودتان تامین کننده اصلی محصول شوید.

چه محصولی را در اینستاگرام به عنوان واسط بفروشیم؟

 1. جوراب
 2. دستبند
 3. ست خانگی
 4. محصولات فانتزی
 5. اکسسوری و …

12. فروش خدمات در اینستاگرام

اگر هیچ نوع مهارت تخصصی ندارید، می‌توانید در اینستاگرام دسته افراد مختلفی که ارائه کننده خدمات هستند را پیدا کنید و به یک فروشنده خدمات حرفه‌ای ناب در این فضای حرفه ای تبدیل شوید، پس از مدتی داشتن فعالیت و جلب اعتماد مشتریان، می‌توانید شرکت خدماتی خودتان را در اینستاگرام راه اندازی کنید!

13. ربات کسب درامد از اینستاگرام

ربات‌های کسب درآمد از اینستاگرام را می‌توانید به عنوان ابزار حرفه‌ای کارخودتان در نظر بگیرید و از آن ها برای افزیش سطح رشد و پیشرفت کارتان کمک بگیرید. فرض کنید قرار است یک کارمند همه کاره داشته باشید که کارها مختلف شما از جمله افزایش فالوور، مدیریت لایک و … را انجام دهد این ربات ها دقیقا به همین منظور طراحی شده اند و برای این هدف به شما کمک می کنند.

ربات اینستاگرام
ربات اینستاگرام

14. راه اندازی صفحه سرگرمی

اگر هیچ تخصص و مهارتی برای پولسازی ندارید می‌توانید همین حالا یک پیج با جنبه سرگرمی و جذابیت را در اینستاگرام راه اندازی کنید و فالوورهایی را به سمت پیج‌تان جذب کنید در مرور زمان، این روش به شما کمک می‌کند که بتوانید خیلی راحت از پیج اینستاگرام سرگرمی‌تان پول خیلی خوبی به جیب بزنید.

پیشنهاد ما به شما:  19 ایده پولساز در ایران؛ خانگی و اینترنتی [تولید ثروت بدون سرمایه!]

15. درآمد از اینستاگرام با تولید انگیزه!

این روزها با وضع اقتصادی نابسامان کشور، انگیزه و شوق زندگی برای هر کسی از اوج واجبات است! شما می‌توانید در پیج اینستاگرامی‌تان محتوای انگیزشی تولید کنید و افراد نیازمند به شوق و شورزندگی را به سمت کسب‌وکارتان جذب کنید و در نهایت فایل‌های انگیزشی را بفروشید.

اگر پیش زمینه ای در این زمینه ندارید نیاز به نگرانی نیست تننها کافی است کمی دست به مطالعه شوید و با نیاز سنجی دقیق افراد و فهمیدن سلیقه آن‌ها شروع به خلق محتوای انگیزشی کنید.

راز کسب درآمد میلیاردی از اینستاگرام چیست؟

درآمد زایی میلیاردی از اینستاگرام یک قانون ساده دارد:

یا حرفه‌ای کار کنید یا از میدان رقابت اینستاگرام حذف شوید! برای اینکه از دور رقابت رقابت پرتب‌ و تاب اینستاگرام حذف نشوید باید به فکر دنبال کردن آموزش‌ های حرفه‌ای در اینستاگرام باشید، در مسیر پرپیچ و خم خلق پول در اینستاگرام،  کمک گرفتن از شاهراه اینستاگرام به شما کمک می‌کند به سادگی در مسیر تولید ثروت قرار بگیرید!

روش های کسب درآمد از اینستاگرام
کسب درآمد میلیاردی از اینستاگرام

مزایای تماشای شاهراه اینستاگرام برای افزایش درآمد از اینستاگرام

با کمک یک دوره اموزشی حرفه‌‌ای شما می‌توانید در مدت زمان کوتاه، ترفندهای ریز و درشت درآمدزایی از اینستاگرام را یاد بگیرید و بدون هدر دادن زمان و آزمون و خطای اضافه، تولید ثروت را در اینستاگرام آغاز کنید، مهم‌ترین مزایای تماشای دوره شاهراه پولسازی از اینستاگرام استاد ناصر حقیقی به شرح زیر است.

 1. یاد گرفتن ترفندهای بازاریابی در اینستاگرام
 2. آشنایی با تجربیات ثروتمندان اینستاگرامی
 3. افزایش سرعت مسیر موفقیت در مسیر اینستاگرام
 4. رسیدن سریع‌تر به پول و ثروت
 5. یادگیری ترفندهای فروش
 6. آموزش علم عمیق اینستاگرام و …

 در دوره شاهراه اینستاگرام، صفرتاصد خلق ثروت در اینستاگرام، از تولید پول تا روش‌های بازاریابی و … ارائه می‌شود، برای ثروتمند شدن تنها چند قدم فاصله دارید و تنها کافی است دستان‌تان را در دست یک مربی کسب و کار حرفه‌ای قرار دهید و گامی مهم در مسیر حرفه‌ای شدنتان در دنیای بیزینس بردارید.

کسب درآمد از اینستاگرام برای چه کسانی مناسب است؟؟

حالا که با روش‌های جذاب ایده‌ های کسب درآمد از اینستاگرام، آشنا شدید شاید برایتان جالب باشد که بدانید کدام دسته از افراد می‌توانند با کمک این ایده‌ها رویاهای مالی خودشان را تحقق بخشند؟

 1. دانش آموزان
 2. کسب درآمد از اینستاگرام برای نوجوانان
 3. خانم‌های خانه‌دار
 4. کارمندان
 5. افراد بازنشسته
 6. دانشجویان و …

در حقیقت، جهان کسب درآمد از اینستاگرام بر روی همه باز است، فقط کافی است دستگیره درب را بچرخانید و به دنیای جذاب و رنگارنگ پول سازی در اینستاگرام وارد شوید، هر کسی با هر سن و شغلی می‌تواند در این محیط، پول به جیب بزند.

سخن پایانی

در این مقاله آموزش جامع کسب درآمد از اینستاگرام، همراه معرفی جذاب‌ترین روش‌ های درآمد زایی در اینستاگرام خدمت شما عزیزان ارائه شد اگر قصد دارید که در مدت زمان کوتاه تنها با کمک گوشی در دست تان به پول و و ثروت زیاد در اینستاگرام دست پیدا کنید همین حالا دست به کار شوید و از ایده‌های مطرح شده در این مطلب کمک بگیرید.

فراموش نکنید که قدم گذاشتن در مسیر پول سازی در اینستاگرام بدون داشتن تصور مشخص از مسیر پیش رو و عدم کمک گرفتن از یک مربی خوب، مثل راه رفتن در تاریکی بدون راهنما و نور است، پس همین حالا با دیدن آموزهای حرفه ای و یاری یک مربی کاردرست، کسب درآمد از اینستاگرام را آغاز کنید!

امیدواریم با مطالعه این مطب، پاسخ پرسش چطور از اینستا پول دربیاریم؟ برای شما پاسخ داده شده باشد اگر سوالی در این زمینه آموزش کسب درآمد از اینستاگرام داشتی حتما در بخش کامنت‌ها برای ما بنویسید.

امتیاز شما به این مقاله

4 دیدگاه برای “کسب درآمد از اینستاگرام با 12 روش ساده اما ممکن!

 1. یاسر گفته:

  بنظرم بهتر بود از تریک های درآمد از اینستاگرام تون فیلم میذاشتید جناب حقیقی

  • mramin گفته:

   سلام وقت بخیر
   به ایشون ارجاع داده شد و حتما بارگذاری خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.