ترندهای میلیاردی که خودت میتونی تولیدش کنی

ترندهای میلیاردی قسمت 6

در این ویدیو که از سری ویدیوهای ترندهای میلیاردی می‌باشد به شما چند ترند میلیاردی معرفی خواهیم کرد پس با ما همراه باشید.
مورد اول از ترندهای اینستاگرامی روی ماشین‌های جدید نصب شده و خیلی ماشین شما را زیبا می‌کند. این ترند به نام کیت نورپردازی داخل خودرو یا همان ال ای دی برای ماشین است.

ترندهای میلیاردی

مورد دوم از ترندهای اینستاگرامی تاچ لایت یا چراغ‌های نوری است که در اشکال مختلف مثل مربع، دایره و چند ضلعی موجود است و شما با لمس کردن هر کدام از آنها روشن می‌شوند. اما قیمت این محصول خیلی گران است و از حدود 1 میلیون تا 6 میلیون شروع می‌شود.

ترندهای میلیاردی
سومین مورد از ترندهای اینستاگرامی فندک‌های چرخشی هستند. این مدل ترکیب شده با اسپینری که قبلا وجود داشته ادغام شده و می‌تونید هم به عنوان فندک و هم اسپینر استفاده کنید.

ترندهای میلیاردی

آخرین مورد از ترندهای اینستاگرامی استفاده از اگزوزهای نوری هستند که می‌تونید در شب استفاده کنید و نمای خیلی زیبایی دارد.

ترندهای میلیاردی

نکته‌ای که باید درباره ترندها بدانید این است که شما می‌توانید این محصولات را وارد کنید و یا تولید کنید. اما اگر شما بتوانید یکی از این محصولات را داخل ایران تولید کنید سود بسیار زیادی عائد شما خواهد شد و می‌توانید در ایران به عنوان یک تولید کننده به تمام استان‌ها محصولات خود را به فروش برسانید.

امیدوارم از این ترندهای میلیاردی لذت برده باشد و نظرات خودتان را در همین صفحه برای ما ارسال کنید.

امتیاز شما به این مقاله
پیشنهاد ما به شما:  ترندهای پرسودی که شما را میلیونر خواهد کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.