ایده های تولید محتوا را از کجا پیدا کنیم

پیدا کردن ایده های تولید محتوا

یکی از سوالات پرتکرار کاربران این است که ایده‌های تولید محتوا را از کجا پیدا کنیم؟ اولین جایی که پیشنهاد می‌کنم پیج رقیبان شما است. با بررسی پیج رقیب خود می‌توانید ایده‌های بسیار زیادی را کشف کنید و از آن ایده‌ها برای پیج اینستاگرام خود استفاده کنید.

نکته‌ای که باید توجه کنید این است که با دقت ببینید کدام یک از پست‌ها یا ویدئوها لایک و کامنت بیشتری دارند و شما درباره همان پست یا ویدئو، محتوا تولید کنید.

دومین مورد بررسی کامنت‌ها یا نظرات کاربران است. با خواندن این نظرات می‌توانید ببینید که کاربران بیشتر درباره چه موضوعی صحبت کردند و مشکل آنها را پیدا کنید.

سومین مورد استفاده از باکس‌های سوال در استوری می‌باشد. از کاربران بخواهید که سوالات خودشان را برای شما ارسال کنند. با استفاده از این ابزار خیلی از کاربران سوالات خود را برای شما ارسال می‌کنند و شما متوجه می‌شوید که برای چه موضوعی باید برای مخاطبان خود محتوا ایجاد کنید.

چهارمین مورد بررسی دایرکت‌ها می‌باشد. با بررسی دایرکت‌ها ببینید که کاربران به چه موضوعاتی علاقه دارند و سوالات متداول آنها چه بوده است؟ پس از بررسی شروع کنید به تولید محتوای ویدئویی. تولید محتوای ویدئویی باعث می‌شود که مخاطبان با شما بیشتر تعامل برقرار کنند و به شما اعتماد کنند.

مورد پنجم استفاده از کلمات پیشنهادی گوگل می‌باشد. برای این کار کافیست که در گوگل عبارتی را جستجو کنید و در پایین همان صفحه، 8 مورد از پیشنهادات گوگل را ببینید و درباره آنها شروع به تولید محتوا کنید.

 

4,200,000 تومان

پیشنهاد ما به شما:  ایده‌های میلیاردی که همه منتظرش بودن

 

امتیاز شما به این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.