4 روش کسب درآمد در منزل

4روش کسب درامد در منزل

در این مقاله با 4 روش کسب درآمدزایی در منزل آشنا خواهید شد که می‌توانید با کمترین سرمایه شروع به کار کنید.

ولاگری

ولاگری چیست؟ ولاگری نسخه پیشرفته‌ی بلاگری است. ولاگری یعنی ویدیو مارکتینگ+بلاگری

این کار برای کسانی که مدام در خانه هستند بسیار عالی است مخصوصا برای خانم‌ها (از طریق فروش محصولات و تبلیغات)

همکاری در فروش

می‌توانید با خیلی از سایت‌ها و فروشگاه‌ها صحبت کنید و محصولات آنها را بفروشید. اگر قرار است محصولات را به روش آنلاین بفروشید، نیاز به هیچگونه محصول فیزیکی ندارید و تنها نیاز به عکس و ویدئو از محصولات می‌باشد. برای اینکار کافیست با افرادی که قصد مشارکت در فروش دارید، صحبت کنید و از همه محصولات عکس و ویدئو تهیه کنید و در پیج اینستاگرام یا سایت خود قرار دهید.

استفاده از مهارت خود

یکی از بی دردسرترین روش‌ها همین روش استفاده از مهارت‌های خودتان می‌باشد.

آشپزی، خیاطی، گلدوزی و موارد مشابه‌ای که وجود دارد. شاید بپرسید غذا رو که نمی‌تونم ارسال کنم ولی شما می‌توانید غذاهایی که سرد هستند و یا قابلیت بسته بندی را دارند ارسال کنید.
یا با خیاطی خیلی راحت می‌توانید این کار انجام بدید و طرفدار زیادی دارد؛ حتی شما می‌توانید دستورالعمل‌ها را بفروشید. (مثلا اون فوت کوزه‌گری که برای غذا، کیک، یا الگوی خیاطی استفاده می‌کنید.)

همه این‌ها شدنی است چون خیلیا دارند با این کار کسب درآمد می‌کنند و درآمد خوبی دارند خیلی راحت می‌تونید از طریق اینستاگرام این کارها را ارائه بدهید و استارت کار خود را بزنید.

پیشنهاد ما به شما:  شما هیچ وجه تمایزی ندارید

فروش محصولات خانگی

الان خیلی‌ها هستد که از اینستاگرام دارند ترشی خانگی، لواشک‌های خانگی یا حتی فینگر فود درست می‌کنند و خیلی راحت از طریق اینستاگرام خود می‌فروشند و شما هم می‌توانید از همین مهارت خود استفاده کنید.

حتی اگر کارهایی مثل ترجمه، ویرایش ،نویسندگی بلد باشید می‌توانید از این طریق نیز کسب درآمد کنید.

اگر بخواهیم از بین این 4 گزینه بهترین مورد و بالاترین درآمد را نام ببریم ولاگری است.

به دلیل اینکه این مورد خیلی ترند هست و حتی خیلی از شرکت‌ها، افراد مطرح، سایت‌ها و صاحبان کسب و کار در حال انجام این کار هستند.

امیدوارم از این چهار مورد که پیشنهاد دادیم برای کسب درآمد از منزل استفاده کنید و مطمئن باشید که در هرکاری تلاش و برنامه ریزی منظم داشته باشید به موفقیت خواهید رسید.

 

امتیاز شما به این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.