اگر توی خواب هم پول بیرون نیاری ، باید تا آخر عمرت کار کنی !!!

 

 

بذار از صفر شروع کنم :

فردا صبح هم مثل تموم روز های دیگه از خواب بلند میشی . . .

صبحانه خورده یا نخورده به محل کارِت میری !!

می بینی که توی کوچه و خیابونا پر شده از آدم هایی که عقب موندن از خواسته ها و سرعت پیشرفت توی زندگیشون ؛ ناگفته نمونه که این حال و اوضاع از خونه و زندگی خیلی از ما هاست .

با این شرایط و احوال اجتماعی ، اقتصادی ، تحریم ها و شلوغی و دود و ترافیک ، دیگه نمیشه زندگی رو به سبک قدیم چرخوند و سربلند بود !

داریم توی دوره ای زندگی می کنیم که فرصت کنار هم بودن و بزرگترین و ساده ترین خوشی های زندگی رو هم از خودمون دریغ کردیم ! مگه قراره چند سال زندگی کنیم ؟!

پس کی وقت اون می رسه که یه نفس راحت بکشیم ؟!

تا کی باید هر روز صبح زود پاشیم و با خستگی و حال بد ، تحمل سرما و گرما ، پشت دود و ترافیک بمونیم و آخرشم دیر برسیم سر کار و تازه این تموم ماجرا نیست و وقتی هم که ساعت کاری تموم میشه و میایم بیرون ، با کمردرد و خستگی و اعصاب خوردیه سر و کله زدن با ارباب رجوع و غیره ؛ باید تحمل کنیم دود و ترافیک و بوق و شلوغی خیابونا رو …

تازه وقتی هم می رسیم خونه ، حال و حوصله ی هیچ کس و هیچ چیزیو نداریم و با عجله و شتاب زده ، ناهار خورده و نخورده بی حال و بی رمق سرجامون بیهوش می شیم و به خواب میریم و تا بیدار میشیم باز به فکر فردا میافتیم که باید دوباره صبح زود بیدار شیم و تکرار مکررات کسالت آور …

و می گذره هفته ها و سال ها ، فرصت یه خوش گذرونی و دور هم بودن رو هم بدست نمیاریم …

به خودمون میگیم :

کی میشه تموم شه ؟!

وقتی هم بازنشسته میشیم ، انقد توی آلودگی هوا و …بودیم که دچار آسم و بیماری های تنفسی شدیم ، از اون طرف هم که پشت میز نشینی باعث شده دیسک و آرتروز و …

بگیریم و کلی قرص و دارو و درد هایی که دیگه درمان کردنشون محاله و باید باهاشون ساخت …

تازه با این اوضاع میبینیم درآمدی داریم که کفاف نرخ تورم و هزینه های امروزه ی زندگی رو نمیده و هیچ سرمایه ای نداریم برای سربلندی جلوی اعضای خونواده و حتی خودمون !!!

  • واقعا به این دنیا اومدیم برای اینجوری زندگی کردن ؟!!!

 

دائما افرادی رو می بینی که چندین سال هست اون ها رو میشناختی با حرف های تکراری و صحبت های الکی و بیخود ….

کسانی که اصلا به زندگی امیدی ندارن ، همون هایی که همیشه از غیرممکن ها و نشد های زندگی شون صحبت میکنن ، کسانی که کل زندگی شون با نگرش منفی و بدبختی گذشته و دائما از شرایط اقتصادی ناله کردن و خودشون هم هیچ کاری نکردن و نمی کنن … .

و یا …

گفتم و باز هم میگم :

اگه شما کارمند هستین دائما به این فکرین که زودتر برسه زمانی که سند آزادی تون یعنی استعفانامه رو امضا کنین و روی میز رئیس تون بذارین و برای همیشه واسه خودتون کار کنین و رئیس خودتون بشین …

این رو هم می دونم که به این فکرین که چطور منبع درآمد دیگه ای درکنار شغل فعلیتون داشته باشین ، چون شرایط اقتصادی جوری شده که هر چقدر هم درآمدتون بالا باشه نیاز هس که منبع درآمدتون هم بیشتر باشه . . .

بــه هــر حــال . . .

چقدر از روز های شما تکراریه؟

به نظرتون واقعا برای این به این دنیا اومدین ؟

واقعا فکر میکنین توانایی دیگه ای ندارین که بخواین ازش پول بسازین ؟

فکر می کنین که اگه شرایط اقتصادی همین طور تغییر کنه تا کجا می تونین شما پیش برین ؟

فکر کردین اگه با این بازار کار ورشکسته و یا از کار اخراج بشین ، چه اتفاقی میافته ؟

آیا با این وضع اقتصادی باز هم به فکر فقط یه منبع درآمد هستین ؟؟

اصلا تا به حال درآمد های 9 رقمی در ماه را تجربه کردین ؟؟

درآمدی که فقط می تونین با یک لپ تاپ و یا یه گوشی رقم بخوره !!

درآمدی که وقتی شما خواب هم هستین پول به حسابتون مثل آب سراریز بشه … درآمدی که شما وقتی در مسافرت هستین ، در کنار همسرتون و حتی در زمان تفریح تون به سمت شما میاد .

درآمدی که ما ازش صحبت می کنیم از شغل مورد علاقه تون و مهارتی که دارین و تخصصی که دارین ، بدست میاد .

باید یاد بگیرین که از تکنولوژی عقب نمونین !

دنیای اینترنت با سرعت زیادی در حال تغییر هست و امروز بیشتر از هر روز دیگه ای نیازه که افراد به سمت اینترنت برن .

خود منم یکی از منبع های درآمدیم از اینترنته و اون هم شغلی که واقعا عاشقش هستم و در یک سال گذشته تا به الآن صد ها برابر یک کارمند و یک مغازه دار معمولی پول سازی داشته برام و تنها دلیل موفق شدنم ، همین مورد هست که شغل مورد علاقم رو انتخاب کردم و خودم رو با توجه به نیاز های روز آپدیت نگه داشتم .

اصلا چرا اینترنت ؟

به دلیل ساده ای که بیل گیتس ازش یاد کرده و گفته :

در آینده 2 نوع کسب و کار داریم : کسب و کار هایی که اینترنتی هستند و کسب و کار هایی که اصلا وجود ندارند .

میدونم چی توی ذهنت هست !!!

سوالت اینه که چرا اینترنت این قدر پتانسیل بالایی داره ؟؟

به 2 دلیل :

1 . دلیل اول این است که شما زمانی که اینترنتی کار می کنین سایتی دارین که به جای مغازه ی شما بوده و نکته ی مهم تر اینه که 24 ساعته این سایت باز بوده ، در صورتی که کسب و کار های سنتی فقط ساعت های خاصی باز هستن و بیشتر روز های سال هم تعطیل …

2 . دلیل دوم این که در اینترنت شما به 80 میلیون ایرانی دسترسی دارین ولی در کسب و کار های سنتی حداکثر با شهر خودتون کار می کنین و بسیار محدود هستین و همه هم از شما خرید نمی کنن .

 

با یه حساب وکتاب سریع اگر بخوایم مشتری تون رو 100 تا در ماه در نظر بگیریم و درآمدتون هم 3 میلیون باشه ، در اینترنت دیگه این درآمد خنده داره ؛ چرا ؟؟

چون شما فقط کافیه از هر استان 100 تا مشتری بگیرین که ما هم 30 استان داریم ، خب حالا درآمدتون چند برابر میشه ؟؟

درسته 30 برابر !!! قبلا 3 میلیون تومن بود ولی الآن 90 میلیون می تونه باشه !!!! ( این عدد توی یک شب اتفاق نمیافته ولی خیلی ها با ما این کار رو انجام دادن . )

 

 

برای رسیدن به درآمد عالی در اینترنت نیاز به یه سیستم مورد تایید و تست شده هست .

کسی که خودش یکبار این راه رو رفته باشه !

این مسیر پیج و خم های زیادی داره که هر کسی نمی تونه اون رو طی کنه و اگر می تونست تا الآن همه در اینترنت نفر اول بودن ؛ پس نیازه که شما از سیستمی قطعی و تست شده استفاده کنین که قادر به تضمین موفقیت شما باشه !

به همین خاطر میخوام با دیجیتال مارانت آشناتون کنم ؛ که اگه طبق اون جلو برین ، در کمتر از 90 روز درآمد های بالای چند ده میلیونی تون شروع می شه …

در این سیستم نه نیازی به فکر کردن هست و نه نیازی به خلاقیت !

شما فقط کافیه مدل کسب و کار و بیزینس من رو که برام چندین میلیارد تا به الآن ساخته رو کپی پیست کنین تا به درآمدی برسین که من در این مدت کوتاه رسیدم .

شاید با هر کسب و کار دیگه ای غیر از اینترنت این کار غیر ممکن باشه ، ولی در فضای اینترنت که مردم 24 ساعت در اون ، آنلاین هستن اگر سیستم اصولی داشته باشین می تونین موفقیت خودتون رو تضمین کنین .

شما اگر می تونستین موفق بشین ، تا الآن صد در صد شده بودین و اگه اینجا هستین ، میخواین راه و مسیر درست رو برای موفقیتتون پیدا کنین ، لطفا و خواهشا از کسی این مسیر رو بپرسین که خودش این راه رو رفته باشه و به نتیجه رسیده باشه ؛ نه خانواده و دوستان و آشنایان !!!!

این ها کسانی هستن که اگر میخواین از اونها بپرسین ، صد در صد شما رو ناامید میکنن ، چون این مسیر رو نرفتن …

و سوالی که اینجا مطرح میشه اینه که :

شما برای لاغر شدن از کسی مشاوره می گیرین که خودش دو تن وزن داره یا سراغ افراد حرفه ای که خودشون به اندام ایده آل شون رسیدن میرین ؟!!

یا …

برای ترک سیگار پیش یه فرد سیگاری نمیرین که !

 

پس برای موفقیت در اینترنت هم به کسی اعتماد کنین که خودش و بیش از 1000 نفر دانش پذیر رو به موفقیت رسونده …

 

حالا سوال اصلی اینجاست که شما چه زمانی اولین 10 میلیون خودتون رو بدست میارین ؟!

طبق فرمولی که در تصویر می بینین شما می تونین کمتر از یک ماه به اولین درآمد 10 میلیونی خودتون برسین که این آرزوی خیلی هاست و برای درآمد های بالا هم فقط کافیه تعداد فروشتون رو بیشتر کنین که برای فروش بیشترتون هم اگر الآن اقدام کنین و به ما بپیوندین ، محصولات زیر رو به صورت هدیه از ما دریافت می کنین :

هدیه ی ویژه ی اول :

آموزش حرفه ای و تخصصی حوزه یابی برای شروع کسب و کار اینترنتی (به ارزش 2300000 هزار تومان)

(در این بخش به صورت ویژه به شما کمک میکنیم تا مناسب ترین و پول ساز ترین ایده در اینترنت را متناسب با علاقه ی خودتان پیدا کنید و بخواهید از استعداد و علایقتان و تخصص تان فوق العاده حرفه ای پول چاپ کنید .)

 


 

 

هدیه ی ویژه ی دوم :

ایده های فوق العاده پول ساز مخصوص سال 98 و افرادی که نیاز به ایده های جدید دارند . (به ارزش 1790000 هزار تومان)

(20 حوزه ی برتر و فوق پول ساز آموزشی + 60 ایده ی طلایی مخصوص خانوم های خانه دار و کارمندان و افراد جویای کار که مخصوص سال 98 طراحی شده است + 15 ایده ی برتر فروش محصولات فیزیکی در اینترنت که هیچ کس از آن خبر ندارد و انحصاری از تیم ما هست + 50 ایده ی استارتاپی )

 


 

 

هدیه ی ویژه ی سوم :

طراحی و ساخت اولین محصول فیزیکی / آموزشی دیجیتالی به سبک حرفه ای ترین های حوزه فعالیتتان در اینترنت (به ارزش 2600000 هزار تومان)

(در این بخش میبینید که چگونه اطلاعات و تخصص خودتان را به یک محصول پرقدرت و کم نظیر آموزشی تبدیل کنید ، با چند دقیقه فیلم گرفتن با دوربین گوشی از خودتان و یا اگر خجالتی هستید روش ساخت اسلایدرها را در این بخش یاد میگیرید و همچنین اگر نمی خواهید فیلمی یا صدایی از خودتان ضبط کنید در این بخش یاد میگیرید که چگونه کمتر از 10 روز اولین کتاب حرفه ای خودتان را بنویسید و همچنین عکس های حرفه ای ، تیزر ، لوگو ، وبینار و . . . . را هم بسازید.)

 


 

 

 

هدیه ی ویژه ی چهارم :

طراحی سایت و راه اندازی صفر تا صد یک کسب و کار آنلاین در حضور دانش پذیران به صورت قدم به قدم (به ارزش 6800000 هزار تومان)

(در این بخش میبینید که چگونه یک سایت را با تمام امکانات و طراحی مد نظرتان را خودتان بدون هیچ دانش برنامه نویسی و بدون کدنویسی و فقط با کشیدن و رها کردن طراحی کنید و همچنین اگر دوست دارید میتوانید به صورت خارق العاده ای برای کسب و کارتان یک اپلیکیشن هم بسازید.)

 


 

 

 

هدیه ی ویژه ی پنجم :

راز فروش های باورنکردنی از اینستاگرام و تلگرام که فقط برند های بزرگ و مشهور میدانند و دوست ندارد شما آن ها را بدانید را یاد میگیرید. (به ارزش 1760000 هزار تومان)

(در این بخش شما یاد میگیرید که از سرگرمی تان در عرض چند روز اولین فروشتان را داشته باشید که به طرز عجیبی بعد از این آموزش شما میتوانید با غول های این عرصه رقابت کنید .)

————————————————————————-

 


 

هدیه ی ویژه ی ششم :

ساخت محتوایی کم نظیر که همه را انگشت به دهن میگذارد . (به ارزش 760000 هزار تومان)

(در این بخش شما یاد میگیرید که محتوایی تولید کنید که نمونه ی آن در ایران نیست ، برای اینکه با بزرگان اینترنت به رقابت بپردازید و مثل آن ها فروش داشته باشید.)

 

 


 

 

هدیه ی ویژه ی هفتم :

نوشتن متن های کپی رایتینگ که فقط عده ای خاص این روش را می دانند. (به ارزش 4990000 هزار تومان)

(در این بخش شما یاد میگیرید برای محصول و خدمات و کالای خودتان متن های جذابی و حیرت انگیزی بنویسید که مشتری به محض دیدن آن آرام و قرار نگیرید و بخواهد خیلی زود از خدمات و محصولات و . . . شما استفاده کند و پول را پرداخت کند.)

 


 

 

 

هدیه ی فوق ویژه فقط مخصوص افرادی که امشب اقدام میکنند :

عضویت دائمی بخش کلوب وی آی پی مخصوص پرسش و پاسخ با شخص استاد حقیقی (به ارزش 3900000 هزار تومان)

 

 

 

 

 

ارزش مالی تمام هدایا  24900000 میلیون تومان هست که فقط برای مدت کوتاهی این هدایا را میتوانید دریافت کنید .

 

دیجیتال مارانت پایانی بر تمام دوره های کسب و کار اینترنتی ساخته شده در کل ایرانه و به قدری حرفه ای و اصولی ساخته شده که به طور 100% گارانتی میکنم که اگر کسی اون رو انجام بده ، بدون شک به نتایجی دست پیدا میکنه که حتی نمی تونه تصورش رو داشته باشه …

  • چرا این حرف رو میزنم ؟

به دلیل اینکه من از این اصول و این سیستم پیروی کردم و به نتایجی خارق العاده در زندگیم رسیدم و در چند سال گذشته بیش از چند میلیارد پول به دست آورده ام و خیلی از افراد دیگه هم قبل از شما به نتایجی باور نکردنی رسیدن ، پس جای شکی باقی نمی مونه …

 

و از جایی که نسبت به این موضوع اطمینان خاطر دارم ولی اگر میخواستید دیر نتیجه بگیرید حتما تیم ما وارد عمل میشود تا شما را به روش فوق حرفه ای راهنمایی کند تا به نتیجه ی دلخواهتان برسید و اگر بر فرض محال نتیجه نگرفتین (که این غیرممکن هست) در این صورت 100% مبلغ پرداختی شما ظرف مدت 24 ساعت آینده عودت می گردد . . . .

 

 

پس دیگر جای هیچ جای عذر و بهانه ای نیست !!!

 

عجله کنید که به دلیل استقبال زیاد شما این دوره با این هدایای ارزشمند فقط برای مدت محدودی قابل دسترس هست و ظرفیت آن در حال تکمیل هست !!!

3 بار پرداخت کل دوره

3 تا 590 هزار تومان

 

پرداخت کردن کامل دوره

مبلغ کلی دوره : 1496000 تومان

اگر به فکر فروش بیشتر و یا راه اندازی کسب و کار حرفه ای و و یک فرصت ناب در جامعه ما نیستی ، پس خیلی بهتره که بی خیال این محصول بشی ، چرا که ….

شما قرار است یک بیزینس سود آور داشته باشید که شما را به آزادی مالی و زمانی و رفاهی و… برساند .

 

یادت باشه این محصول فقط برای بـــرنــــده ها ساخته شده !!!

پس اگر شما فردی بـــرنــــده هستید ، خودتان میدانید باید چکار کنید .

.

بازنده ها فقط فرصت های خودشون رو از دست میدهند و بعد یک عمر حسرت همه چیز به دلشان میماند !!!

0
تعداد فروش امروز
فهرست