[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ row_boxshadow=” row_boxshadow_color=” row_boxshadow_width=’10’ link=” linktarget=” link_hover=” title_attr=” alt_attr=” padding=’0px’ highlight=” highlight_size=” border=” border_color=” radius=’0px’ column_boxshadow=” column_boxshadow_color=” column_boxshadow_width=’10’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-83pdy’] [av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-k0r9cbz9′ id=” custom_class=” admin_preview_bg=”]

چطور در 90 روز در اینترنت به 10 میلیون برسیم حتی اگر هیچ کسب و کاری نداشتیم !!

منم مثل تو می خواستم پولدار شوم ولی چطوری ؟

با شرایطی که هر روز بدتر می شد مگر میشد کاری کرد ؟

هر کسی را می دیدم مدام از همه چیز گله داشت و مدام غُر می زد . . .

منم در این شرایط بزرگ شده بودم و کاملا معمولی بودم ، حالا چطور میتوانستم تغییری ایجاد کنم ؟

منی که نه پدر پولدار داشتم و نه سرمایه ی اولیه ای که بتوانم کاری را راه اندازی کنم و دیگر با این شرایط انگیزه ای باقی نمانده بود .

اراده ام هر روز با دیدن شرایط بد اقتصادی بدتر میشد .

همیشه فکر میکردیم که بزرگ شویم همه چیز درست میشود و دقیقا مثل اول دبستان که یکی میخواست پلیس شود و یکی راننده و یکی معلم و یکی دکترو یکی . . . . .

ولی ما در زندگی به چه چیزی رسیدیم ؟

آیا واقعا معلم شدیم ؟ آیا واقعا دکتر و یا پلیس شدیم ؟

گاهی وقت ها این را مرور می کردم که چندین سال هست که بیست سال را رد کرده ام ولی همچنان سر خانه ی اولم هستم و مدام به فکر این هستم که علاقه ی م چیست ؟ واقعا استعدادم را چطور پیدایش کنم ؟ اصلا استعدادی هم دارم ؟

همیشه به ما گفته اندکه سراغ کاری برو که در آن پول زیاد باشد !!!

ولی هیچ کس نگفته چه کاری و چه شغلی !!!!

چند بار این حرف را شنیده ای ؟؟ چند بار این را از خودت پرسیده ای که شغل های پولساز کجا هستند ؟

این چرخه در ایران انگارطلسم شده است !!!

همه از کارشان ناراضی اند و همه میگویند نداریم و کسی از زندگی و کسب و کارش راضی نیست و این در صورتی است که ما 3/2 عمرمان را درکسب و کارمان میگذرانیم .

همگی نشسته ایم تا دولت مردان کاری را انجام دهند و کار برای ما ایجاد کنند و قیمت ها را پایین بیاورند تا ما زندگی خوب و کسب و کاری عالی داشته باشیم و این در صورتی است که میدانیم این اتفاق نمی افتد .

اگر این اتفاق می افتاد عالی بود ولی تاریخ نشان داده است که همواره در ایران عکس آن رخ میدهد و همه چیز گران میشود ولی ارزان نمیشود !

همه ی ما دیده ایم که حتی یک پیاز هم میتواند قیمتش یک شبه 5 برابر شود و حتی کم یاب شود .

مشکل اینجاست که هیچ کس به ما نمی گوید چطوری و چگونه و از چه راهی و با چه سیستمی میتوانی مشکل ات را یک بار برای همیشه حل کنی و بعضی ها هم که کلا علاوه بر اینکه چیزی درست نمیکنند بلکه خراب تر هم میکنند ، ما را تخریب میکنند و مدام در حال نابود کردن ما هستند و بیشتر دوست دارند ما بدبخت باشیم تا اینکه برای یک روز هم که شده موفق ببینند ما را !!

واقعا چـــرا ؟؟

چرا کسی به این بدبختی ها پایان نمی دهد ؟

چرا ما نباید در زندگی و کسب و کارمان موفق باشیم ؟

چرا هیچ کس دوست ندارد ، موفقیت ما را ببیند ؟

باید موفق میشدم !

 

چندین سال با این بدبختی ها زندگی کردم و دیدم بدبختی پایانی ندارد و هیچ کسی هم راه موفقیت را نشانم نمیدهم .

پس مجبور شدم یا راهی پیدا کنم و یا راهی بسازم !!

راه های گذشته جواب نمیداد ، چرا که اگر خوب بود و عالی جواب میداد ، این همه تحصیل کرده ی بیکار نداشتم ، این همه افراد با درآمد های 1 تا 2 میلیون که با این وضع هیچ چیز نمیشود را نداشتیم ، پس مجبور شدم خودم راهی را بسازم !

تصمیم گرفتم به هر قیمتی هم که شده یاد بگیرم که چطور کسب و کاری عالی با درآمد بالای چند صد میلیونی داشته باشم .

از طرفی چون ما جهان سومی هستیم ، من به جهان اولی ها نگاه کردم چرا که چیزی که در جهان اول در حال استفاده است ، 10 سال بعد تازه به جهان سومی ها میرسد .

کسب و کار هایشان را مطالعه کردم و دیدم که از چه طریقی درآمد های عالی کسب میکنند و متوجه شدم که اینترنت بهترین شرایط را دارد و دیدم که خیلی از کسب و کارهای سنتی در حال از بین رفتن هستند و خیلی ها جمع میکنند و اینترنت جای آن را میگیرد .

و این جمع کردن کسب و کارها و ورشکسته شدن شان را هم در به راحتی همین الآن در جامعه ی خودمان میبینیم که 99 % افرادی که سنتی و آفلاین کار میکنند ، دارند مدام غر میزنند که شرایط خراب است و بازار خراب شده و حق ما را دارند میخورند ، پارتی بازی زیاد شده است و دست بالای دست زیاد است .

این حرف ها کاملا درست است اما برای افرادی که می خواهند در منجلاب زندگی شان غرق شوند و مدام غر میزنند و بهانه می آورند .

و اینکه این اتفاقات در کسب و کار آنلاین بی معنی است !

و باز هم میگویم : راه های گذشته ، در های جدید را برای شما باز نمیکنند و دیگر روش ها سنتی جواب نمیدهند و اگر جواب میداد چرا هر روز تعداد ورشکسته ها در حال افزایش است و چرا در سال بد اقتصادی سال قبل 16 میلیون آدم جدید وارد اینترنت شده اند !؟

به هر حال مطالعات زیادی انجام دادم و اینترنت را انتخاب کردم که فعالیتم را شروع کنم . . .

بزرگترین مشکل کشف شد و ورشکسته شدم !

 

بزرگترین مشکلم این بود که . . .

چه محصولی داشته باشم که پرفروش باشد ؟

چطور آن را بفروشم که دیوانه وار مشتریان از من خرید کنند ؟

چه نوع تبلیغاتی را انجام دهم که مشتری های ایده آلم را پیدایشان کنم ؟

 

نمی خواستم کلی زحمت بکشم و مشتری بیاید و کلی با او صحبت کنم و در آخر که قیمت را دید فرار کند و بگوید بعدا مزاحم میشوم و برمیگردم !!

یا اعتراض کند که چرا این محصول گران است و این درصورتی است که میدانیم اصلا قیمت محصول و خدماتمان گران نیست !

یا بگوید من باید با همسرم و یا شریکم صحبت کنم و بعد با شماتماس میگیرم و برود و هیچ وقت تماس نگیرد!

پس مجبور شدم آموزش ببینم و ان روزها در اینترنت سرچ میکردم که چطور یک محصول پر فروش را داشته باشیم و اصلا چه نوع محصولی خوب است و پرفروش میشود .

با کمی سرچ کردن محصولی را پیدا کردم و خریدم و در عین ناباوری و با اینکه قیمتش هم گران بود ، کلاهبرداری بیرون آمد و پولم را گرفت و یک محصول چرت و آشغال و به درد نخور به من تحول داد .

خیلی عصبانی بودم چون سرمایه ی اندکی داشتم و این محصول هم که همه چیز را خراب تر کرد . کلا ناامید شدم که هر کسی که در اینترنت است ، کلاهبردار و شیاد است و چندین هفته کنار کشیدم ، تا . . .

تا اینکه خیلی اتفاقی آموزشی را در شهرمان دیدم و نوشته بود که جـلـسـه ی رایـــگــان و دقیقا همان چیزی بود که من به آن احتیاج داشتم و از قبل چون تجربه ی تلخی داشتم ف نمیخواستم وادران کلاس شوم ولی چون جلسه ی اول آن رایگان بود وارد شدم ، کارم را شروع کردم و چندین هفته وقت گذاشتم تا محصول درست شود و خیلی خوش حال بودم و فکر میکردم ، الآن ترکانده ام و دیووانه وار میفروشم پس تمام پولم را در تبلیغات گذاشتم و به امید فروش های بالا تبلیغات را راه اندازی کردم و با اینکه به این مورد فکر نمیکردم ولی هیچ چیزی را نفروختم !!!

تمام پولم را از این راه از دست دادم . . .

هیچ پول دیگری را نداشتم و رسما ورشکسته شده بودم و بازهم فکر های گذشته من پیدایشان شد که تو نمیتوانی ، تو قرار نیست موفق شوی و . . .

چندین هفته حالم بد بود و واقعا حس افسردگی بهم دست داده بود تا اینکه تصمیم گرفتم به استادم زنگ بزنم تا ببینم چرا این اتفاق افتاده است ، تا اینکه گفت . . . .

ما فرمول تخصصی و حرفه ای را به هیچ کس نمی گوییم و استادم تا شرایط بد من را دید دلش برایم سوخت و راهنمایی ام کرد و نه اینکه همه چیز را بگوید ولی حداقل ترین ها را یادم داد تا فقط بتوانم محصولم را بفروشم و آن روز خیلی حالم خوب شد چرا که یک راهنمایی خوب گرفتم و از همین رو تصمیم گرفتم که به روش استادم تبلیغات کنم و پولی قرض گرفتم چرا که دیگر مطمئن بودم جواب میدهد و تبلیغات را شروع کنم و تا تمام این مراحل را انجام دادم شب شده بود و دیگر خوابیدم و صبح که بیدارشدم در عین ناباری 2 محصول فروخته بودم . . .

فرمول سرّی پولسازی از اینترنت را کشف کردم

 

بعد از 2 سال زحمت فراوان کشیدن حتی یک هزار تومان هم بیرون نیاوردم ولی بعد از آن همه سختی و ناامیدی که در زندگی و کسب و کارم کشیدم و حتی بعضی از مواقع با درد و اعصاب خوردی شدید میخوابیدم آخـــــر فرمول تولید محصول پرفروش در اینترنت و ساخت کمپین های تبلیغاتی برای فروش های دیووانه وار و تبلیغ نویسی به سبک دیوید اوگیلوی (پدر تبلیغات جهان) را پیدا کردم .

این فرمول را برای 300 برند و کسب و کار به صورت شخصی پیاده سازی کردم و نتایج فوق العاده گرفتند .

من این فرمول را به صورت سیستمی کاملا حرفه ای بیرون آوردم تا هرکسی بتواند به صورت کاملا شخصی سازی شده برای علایق و مهارت و تخصص و ایده ای که دارد پیاده سازی کند و به درآمد های باورنکردنی در اینترنت برسد .

10 میلیون اول ات را در 60 الی 90 روز بیرون بیاور

 

اگر تا به حال درآمد های بالای 10 میلیون نداشته ای به سختی میتوانی باور کنی که ان فرمول جواب می دهد ولـــــی واقعا جواب میدهد

قبل از اینکه این فرمول را ببینی بگذار برایت بگویم چرا در اینترنت درآمد ها میتواند این قدر بالا باشد ؟!!!!

1 . اولین دلیلی که دارد این است که دیگر شما با شهر خودتان در ارتباط نیستید و با کل ایران که 80 میلیون ایرانی هست کار خواهید کرد .

2 . دومین دلیلی که باعث می شود اینترنت تا این حد پتانسیل درآمدی داشته باشد ، این است که مثل کسب و کار سنتی نیست که جمعه ها تعطیل باشد یا درعید ها و عزاداری ها بخواهید تعطیل کنید و آن روز درآمدی نداشته باشید واینجا سایت شما می تواند 24 ساعت باز باشد و سفارش ثبت کند و این یکی ازبهترین مزیت های کسب و کار اینترنتی است که شما زمانی که خواب هستید یامسافرت هستید و . . . . هم می توانید درآمد پایدار خودتان را داشته باشید و ازسایر رقبای خودتان پیشی بگیرید

شما به این عکس نگاه کنید این ساعت 1 نصف شب است که بیش از 200 نفر در سایت ما آنلاین بوده اند !!

شما بگویید که اصلا کدام مغازه و فروشگاه در این ساعت باز است ؟

پس این همان چیزی است که منوتو به دنبالش هستیم !

به راستی که هیچ فردی را پیدا نمیکنید که حرفه ای و اصولی و با سیستم قدرتمند در اینترنت شروع کرده باشد و الآن درآمد عالی نداشته باشد . . .

حالا فرمول 10 میلیونی کجاست ؟

 

اگر ایده و یا علایق و تخصص و یا مهارتی و حتی کسب و کاری دارید میتوانید بر اساس سیستمی که ما به صورت کاملا حرفه ای به نام مارانت طراحی کرده ایم ، آن را وفق دهید و به درآمد های بالای 10 میلیون در 60 الی 90 روز برسید .

نکته ی قابل توجه این جاست که ما از این سیستم بازخورد عالی گرفته ایم و افراد زیادی قبل از شما از این سیستم تخصصی ما استفاده کرده اند و درآمدشان را به صورت شگفت انگیزی با اینترنت افزایش داده اند .

و این تمام ماجرا نیست ما برایتان هدایای بسیار با ارزشی در دوره قرار داده ایم که اگر بخواهید هر کدام را به صورت تکی تهیه کنید باید چند میلیون تومان هزینه کنید ولی با داشتن سیستم قوی مارانت از هر چیز دیگری بی نیاز میشوید و رایگان دریافتشان میکنید .

……………

آموزش حرفه ای و تخصصی حوزه یابی برای شروع کسب و کار اینترنتی (به ارزش مالی 2300000 هزار تومان)

در این بخش به صورت ویژه به شما کمک میکنیم تا مناسب ترین و پول ساز ترین ایده در اینترنت را متناسب با علاقه ی خودتان پیدا کنید و بخواهید از استعداد و علایقتان و تخصص تان فوق العاده حرفه ای پول چاپ کنید .


ایده های فوق العاده پول ساز مخصوص سال 98 و افرادی که نیاز به ایده های جدید دارند (به ارزش مالی 1790000 هزار تومان)

20 حوزه ی برتر و فوق پول ساز آموزشی60 ایده ی طلایی مخصوص خانوم های خانه دار و کارمندان و افراد جویای کار که مخصوص سال 98 طراحی شده است + 15 ایده ی برتر فروش محصولات فیزیکی در اینترنت که هیچ کس از آن خبر ندارد و انحصاری از تیم ما هست + 50 ایده ی استارتاپی


طراحی و ساخت اولین محصول فیزیکی / آموزشی دیجیتالی به سبک حرفه ای ترین های حوزه فعالیتتان در اینترنت (به ارزش مالی 2600000 هزار تومان)

در این بخش میبینید که چگونه اطلاعات و تخصص خودتان را به یک محصول پرقدرت و کم نظیر آموزشی تبدیل کنید ، با چند دقیقه فیلم گرفتن با دوربین گوشی از خودتان و یا اگر خجالتی هستید روش ساخت اسلایدرها را در این بخش یاد میگیرید و همچنین اگر نمی خواهید فیلمی یا صدایی از خودتان ضبط کنید در این بخش یاد میگیرید که چگونه کمتر از 10 روز اولین کتاب حرفه ای خودتان را بنویسید و همچنین عکس های حرفه ای ، تیزر ، لوگو ، وبینار و . . . . را هم بسازید.


طراحی سایت و راه اندازی صفر تا صد یک کسب و کار آنلاین در حضور دانش پذیران به صورت قدم به قدم(به ارزش مالی 6800000 هزار تومان)

در این بخش میبینید که چگونه یک سایت را با تمام امکانات و طراحی مد نظرتان را خودتان بدون هیچ دانش برنامه نویسی و بدون کدنویسی و فقط با کشیدن و رها کردن طراحی کنید و همچنین اگر دوست دارید میتوانید به صورت خارق العاده ای برای کسب و کارتان یک اپلیکیشن هم بسازید.


راز فروش های باور نکردنی از اینستاگرام و تلگرام که فقط برند های بزرگ و مشهور میدانند و دوست ندارد شما آن ها را بدانید را یاد میگیرید. (به ارزش مالی 1760000 هزار تومان)

در این بخش شما یاد میگیرید که از سرگرمی تان در عرض چند روز اولین فروشتان را داشته باشید که به طرز عجیبی بعد از این آموزش شما میتوانید با غول های این عرصه رقابت کنید .


ساخت محتوایی کم نظیر که همه را انگشت به دهن میگذارد (به ارزش مالی 760000 هزار تومان)

در این بخش شما یاد میگیرید که محتوایی تولید کنید که نمونه ی آن در ایران نیست ، برای اینکه با بزرگان اینترنت به رقابت بپردازید و مثل آن ها فروش داشته باشید.


نوشتن متن های کپی رایتینگ که فقط عده ای خاص این روش را می دانند. (به ارزش مالی 4990000 هزار تومان)

در این بخش شما یاد میگیرید برای محصول و خدمات و کالای خودتان متن های جذابی و حیرت انگیزی بنویسید که مشتری به محض دیدن آن آرام و قرار نگیرید و بخواهد خیلی زود از خدمات و محصولات و . . . شما استفاده کند و پول را پرداخت کند.


عضویت دائمی بخش کلوب وی آی پی مخصوص پرسش و پاسخ با شخص استاد حقیقی (به ارزش مالی 3900000 هزار تومان)

.

.

.

.

.

.

چــــــرا ما این هدایای با ارزش به صورت هدیه تقدیم میکینم ؟

چون ما برای مخاطبینمان بسیار ارزش قائل هستیم و وقتیشما نتیجه بگیرید ، انگار دقیقا ما نتیجه گرفته ایم و نمیخواهیم دقیقا مثل قبلا خودمان در دام کلاهبرداران بیافتید .

و ارزش تمام هدایا 24/900/000 هزار تومان است و شما فقط برای مدت کوتاهی میتوانید این هدایا را روی دوره دریافت کنید .

سیستم مارانت پایانی است بر تمام دوره های کسب و کار های اینترنتی ساخته شده در کل ایران .

با اینکه ما 100 % به سیستم مارانت ایمان داریم ولی برای اینکه هیچ عذر و بهانه ای باقی نماند ما کل سیستم مارانت را هم به صورت 100% گارانتی میکنیم که اگر تمام مراحل را انجام دهید ولی نتیجه ی دلخواهتان را نگیرید کل پول شما را به شما بازمیگردانیم .

پس عملا ریسک خرید و وارد شدن به سیستم مارانت صفر است .

و حتی مزیت فوق العاده ی ما هم این است که  از اول که وارد دوره میشوید تا رسیدن به نتیجه دلخواهتان یک مشاور کاملا حرفه ای در کنارتان است و هر جایی به مشکل برخوردید و سوالی برایتان ایجاد شد میتوانید سریع از مشاورتان بپرسید و اگر کسب و کاری دارید که درآمدتان بالای 10 میلیون است میتوانید با این سیستم در 60 الی 90 روز به 2 الی 3 برابر درآمدتان را بدست آورید .

. . .

[/av_textblock] [/av_one_full] [av_section min_height=” min_height_pc=’25’ min_height_px=’500px’ padding=’default’ shadow=’no-border-styling’ bottom_border=’no-border-styling’ bottom_border_diagonal_color=’#333333′ bottom_border_diagonal_direction=” bottom_border_style=” custom_margin=’0px’ custom_margin_sync=’true’ custom_arrow_bg=” id=” color=’main_color’ background=’bg_color’ custom_bg=’#ffff1c’ background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” attachment=” attachment_size=” attach=’scroll’ position=’top left’ repeat=’no-repeat’ video=” video_ratio=’16:9′ overlay_opacity=’0.5′ overlay_color=” overlay_pattern=” overlay_custom_pattern=” av_element_hidden_in_editor=’0′ av_uid=’av-k0rffo0s’ custom_class=”] [av_one_full first min_height=” vertical_alignment=’av-align-top’ space=” margin=’0px’ margin_sync=’true’ row_boxshadow_color=” row_boxshadow_width=’10’ link=” linktarget=” link_hover=” title_attr=” alt_attr=” padding=’0px’ padding_sync=’true’ highlight_size=’1.1′ border=” border_color=” radius=’0px’ radius_sync=’true’ column_boxshadow_color=” column_boxshadow_width=’10’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” attachment=” attachment_size=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-k0rf641v’ custom_class=”] [av_textblock size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-k0rdw32t’ admin_preview_bg=”]

قیمت کل دوره + تمام هدایای ویژه آن : 4200000 تومان است که فقط برای مدت کوتاهی با این قیمت عرضه میگردد . 

[/av_textblock] [av_hr class=’invisible’ height=’50’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-k2wgdqsa’ id=” custom_class=” admin_preview_bg=”] [av_button label=’میخواهم همین الآن دوره را ثبت نام کنم’ link=’manually,https://naserhaghighi.com/cart/?add-to-cart=519′ link_target=’_blank’ size=’x-large’ position=’center’ label_display=” title_attr=” icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ color=’custom’ custom_bg=’#ff3535′ custom_font=’#ffffff’ av_uid=’av-k0rcxtxg’ id=” custom_class=” admin_preview_bg=”] [/av_one_full][/av_section][av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ row_boxshadow=” row_boxshadow_color=” row_boxshadow_width=’10’ link=” linktarget=” link_hover=” title_attr=” alt_attr=” padding=’0px’ highlight=” highlight_size=” border=” border_color=” radius=’0px’ column_boxshadow=” column_boxshadow_color=” column_boxshadow_width=’10’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-8nmza’] [av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-k0rdw32t’ id=” custom_class=” admin_preview_bg=”]

در صورت تمایل میتوانید مبلغ دوره را کارت به کارت (6104337655137550) کنید و رسید آن را در اینستاگرام یا تلگرام به آیدی Naser_Support بفرستید و وارد دوره شوید .


[/av_textblock] [/av_one_full] [av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ row_boxshadow=” row_boxshadow_color=” row_boxshadow_width=’10’ link=” linktarget=” link_hover=” title_attr=” alt_attr=” padding=’0px’ highlight=” highlight_size=” border=” border_color=” radius=’0px’ column_boxshadow=” column_boxshadow_color=” column_boxshadow_width=’10’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-8nmza’] [av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-k0rdw32t’ custom_class=” admin_preview_bg=”]

لطفا یک زندگی عالی و ایده آل را از خودت دریغ نکن چرا که سیستم مارانت راهی کم نظیر است برای رسیدن به درآمد ایده آلتان و خرید ماشین مورد علاقه تان و زندگی در خانه ی لوکس خودت .

 

اگر خودت را لایق بهترین ها میدانی پس با من و هزاران نفری که قبل از خودت بودنند بپیوندید و زندگی و کسب و کار ایده آلت را بساز !!!

[/av_textblock] [/av_one_full]