چطور با پیج صفر و بدون سرمایه فروش داشته باشیم؟

چگونه برای پیج خودمان فالور جذب کنیم

اگر پیج اینستاگرامی دارید که از صفر شروع کرده‌اید، چه کاری انجام دهید که فالور واقعی جذب کنید و با ساخت محتوای عالی اعتماد مخاطبان خود را جذب کنید و به فروش برسید.

این تکنیک برای افرادی است که واقعا هیچ سرمایه و ایده‌ای ندارند و با درآمدی که از پیج اینستاگرام کسب می‌کنند، برای پیج خود تبلیغ کنند.

این کار را باید به مدت 2 هفته انجام بدهید و نتایج آن را ببینید.

اولین قدم این است که پیج‌های رقبای خود را دنبال کنید و درون پست‌ها افرادی که لایک یا کامنت گذاشتن را دنبال کنید. بعد از اینکه دو هفته این کار را مرتب انجام دادید، خیلی از افرادی را که شما دنبال کرده‌اید شما را نیز دنبال می‌کنند زیرا کار شما شبیه به هم است.

در همین حین محتوای خود را قرار دهید و شروع کنید به اعتماد سازی. و بعدا به همان دنبال کنندگان خود یک پیغام یا هدیه یا هرچیز دیگری درنظر بگیرید که علاوه بر نگه‌داشتن آنها در پیج خود، آنها را ترغیب می‌کنید برای محصولات خودتان.

بعد از مدتی قطعا یکسری از افراد شما را آنفالو می‌کنند و شما کاری که باید انجام دهید این است که در دایرکت به آنها یک پیغام شگفت انگیز ارسال کنید تا بتوانید با این کار آنها را برگردانید.

قطعا شما با این کار می‌توانید در این مدت تعداد فالورهای خود را به 1000 نفر برسانید. این روش تست شده است و خیلی از مشتریان مجموعه ما این کار انجام داده‌اند و به نتیجه رسیده‌اند.

اما اگر واقعا سرمایه‌ای دارید حتما برای تبلغ هزینه کنید تا زودتر به نتیجه برسید چون بازگشت سرمایه شما حداقل 10 برابر خواهد بود.

پیشنهاد ما به شما:  4 نکته طلایی که حتما باید زمان تبلیغ با بلاگرها بدانید

نکته بسیار: مستمر کار کنید و این کار را توی 2 هفته انجام دهید. اگر واقعا کارتون را درست انجام داده باشید و محتوای عالی درست کرده باشید و اعتمادسازی را انجام داده باشید در هفته سوم به نتایج خارق‌العاده‌ای دست پیدا خواهید کرد.

 

امتیاز شما به این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.