بهترین روش تبلیغ مغازه

بهترین روش تبلیغ مغازه

اگر شما مغازه دار هستید حتما به دنبال بهترین روش تبلیغ مغازه هستید و هیچ کسب و کاری بدون برنامه ریزی و استراتژی قادر به رشد و افزایش درآمد نیست و نمی‌تواند مشتریان جدید و یا حتی مشتریان قبلی خود را حفظ کند.

به شما قول می‌دهیم که اگر این تئوری را برای کسب و کار خودتان پیاده سازی کنید فوق العاده می‌توانید در فروش محصول یا خدمات خود دیده شوید و این تئوری بسیار بسیار کارآمد است.

زمانی که یک موش صحرایی رو به جلو حرکت می‌کند، مابقی موش‌ها بدون توجه به اینکه مسیر و هدف موش جلویی چیست پشت سر او حرکت می‌کنند. (این فقط یک مثال است)

برای کسب و کار خودمان چه کاری انجام دهیم که افراد زیادی با کسب و کار ما آشنا شوند و آنها را به مشتری خود تبدیل کنیم؟!

بهترین روش تبلیغ مغازه: شلوغ بازی کنید

در مرحله اول باید اقدامی انجام دهیم که افراد زیادی را به مغازه یا کسب و کار خود جلب کنیم یا ترافیک کاری ایجاد کنیم که هر شخصی که می‌بینید پیش خود فکر کند که در آنجا چه خبری است!
وقتی که مغازه شما فقط و فقط به مدت چند روز شلوغ باشد، هر کسی که قبلا مغازه شما را دیده اما وارد مغازه شما نشده است، حس کنجکاوی او را به مغازه شما هدایت کند.

خود ما وقتی می بینیم که جایی همیشه شلوغ است؛ مثلا رستورانی همیشه شلوغ است و مردم برای اینکه بتوانند از سرویس آن رستوران استفاده کنند در صف‌های طولانی منتظر می‌مانند، از خودمان می‌پرسیم برای یکبار هم که شده از غذای آن استفاده کنیم.

پیشنهاد ما به شما:  4 سوالی که هیچ کس به شما نمیگوید و اگر بدانید کل بازاریابی تان متحول میشود !!!

اگر کسب و کار خود را تازه شروع کرده‌اید، با یک افتتاحیه با شکوه این شلوغی را بوجود آورید.

به عنوان مثال: برای افتتاحیه یک طراحی بسیار عالی و جذاب را آماده کنید و از دوستان نزدیک یا اقوام دعوت کنید که به مغازه شما بیایند تا با این کار بتوانید به راحتی مغازه خود را شلوغ جلوه دهید.

و یا اینکه تبلیغات گسترده‌ای در شهر خود انجام دهید که خیلی دیده شوید و یا اینکه از افراد معروف شهر دعوت کنید. مثلا خواننده ها، بازیگران، نخبگان، افراد مطرح و …

ارائه بالاترین کیفیت

مهمترین نکته کلیدی این است که باید بالاترین کیفیت را ارائه دهید.

فوق العاده نکته بسیار مهمی است که بهترین خدمات را به مشتری ارائه دهید زیرا اگر کیفیت محصول یا خدمات شما ضعیف باشد، علاوه بر اینکه مشتریان جدید را از دست خواهید داد، حتی ممکن است که مشتریان قبلی خود را از دست دهید و عملا شما با این کار برای خود تبلیغات منفی انجام داده‌اید.

اما اگر همه چیز عالی و با کیفیت ارائه شوند، به صورت شگفت انگیزی به نتیجه بسیار عالی خواهید رسید.

فکر کنید که شما چه روشی می توانید برای کار خودت در نظر بگیری؟!

این مطالب صرفا برای صاحبانی که کسب و کار خود را تازه شروع کرده‌اند نیست، شما اگر چندین سال است که کسب و کار خودتان را راه‌اندازی کرده‌اید می‌توانید برنامه ریزی کنید که برای مدت کوتاهی مثلا یک هفته اقدامی انجام دهید که مغازه خود را شلوغ کنید.

اگر مطالب بالا را به درستی انجام دهید و کیفیت خدمات و محصول شما عالی باشند اتفاقی که رخ می‌دهد این است که خود مردم، برای شما تبلیغ می‌کنند و شما را به یکدیگر معرفی می‌کنند.

پیشنهاد ما به شما:  ترندهای میلیاردی که خودت میتونی تولیدش کنی

شروع کار اسنپ

اسنپ برای جذب کاربران و مشتریان جدید به هر شخصی که اپلیکیشن را به دیگران معرفی کند، در ازای نصب اپ یک سفر رایگان برای شخص معرف در نظر گرفته بود و ممکن بود این شخص اپلیکیشن را به افرادی زیادی معرفی می‌کرد و در ازای آن چندین سفر رایگان هدیه می‌گرفت

نتیجه گیری

کاری کنید که مشتریان شما فکر کنند که پر طرفدار هستید یا پرطرفدار به نظر برسید و مردم از کسی خرید می‌کنند که بدانند پرطرفدار و کیفت عالی ارائه می‌دهند

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.