5 درصد برتر جامعه دقیقا این کار رو میکنن که تو نمیدونیش

5 درصد برتر مردم

95 درصد از مردم معمولی هستند و 5 درصد از آنها برتر هستند. چرا؟ و این پنج درصد چه کاری را انجام می‌دهند که اون نود و پنج درصد مردم حاضر نیستند انجام بدهند؟ شاید فکر کنید در نگاه اول که این پنج درصد از ما بهترون هستند، در صورتی که اصلا اینجور نیست.

افراد موفق نه های خیلی زیادی شنیدند و ادامه دادند و ادامه دادند و باز هم ادامه دادند. اون نود و پنج درصد با اولین نه که می شنوند خیلی راحت تسلیم می شوند و اگر شما جزء اون پنج درصد هستی، نه هایی که می شنوی، اون ناامیدی‌هایی که داری باید محکم‌تر و قوی‌تر از قبل باشی و ادامه بدی.

نباید کنار بکشید. نباید تسلیم بشید. این کاری هست که افراد موفق دارند انجام می دهند و جزئی از پنج درصد برتر جامعه می شوند.

دومین ویژگی که این گروه برتر دارند این است که آنها هر اتفاقی توی زندگیشون رخ بدهد خودشان رو مسئول می‌دانند و هیچ گونه بهانه‌ای مثل اینکه مقصر خانواده بود یا دوستم یا جامعه و یا هر چیز دیگری. اما چرا خودشون رو مقصر می دونند؟
چون می بینه افرادی که توی حوزه خودش در حال کار کردن هستند چقدر موفق شدند. اما گروه 95 درصدی همه را به جز خود مقصر می دانند. این افراد با آدمهایی صحبت می کنند که مثل خودشان هست و آنها هم حرف همدیگه را تایید می کنند.

5 درصد برتر جامعه روی خودشان سرمایه گذاری می کنند و آموزش می بینند و تلاش مستمر دارند و هر روز در حال یاد گرفتن و مطالعه کردن هستند.

پیشنهاد ما به شما:  از ایده تا راه اندازی کسب و کار شما با رعایت اصول + معرفی بروزترین ایده ها

بیاییم از همین الان این ویژگی را در خودمان رشد بدهیم:

  • خودمان را مسئول اتفاقات زندگی خودمان بدانیم
  • هر چقد نه می شنوی تو چندین برابر تلاش کن

 

امتیاز شما به این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.